Про препарати з використанням мікроскопічних доз лікуючого речовини відомо досить давно — з тих самих пір, як найвідоміший німецький лікар і вчений Самуель Ганеман, який працював на рубежі XVIII і ХІХ століть, створив абсолютно новий метод терапевтичного впливу на організм, використовуючи принцип similia similibus curantur (цей принцип зцілення подібного подібним пізніше став вельми популярним). Ганеман прийшов до висновку, що ті речовини, які можуть стати в організмі причиною небажаних проявів, можуть і стати ліками, якщо застосовувати їх в дуже малих кількостях.

Що ж може стати основою такого засобу? Оскільки причиною хвороби може стати практично що завгодно, то і лікувати захворювання можна теж за допомогою дуже різних ліків. У перелік використовуваних в гомеопатії речовин входять різні мінерали, рослини, гриби, отрути, павуки або бджоли і багато чого ще — для гомеопатії важливий не стільки джерело отримання необхідної речовини, скільки принцип його застосування. Всього в гомеопатії відомо не менше тисячі двохсот найменувань препаратів, але широко і повсюдно використовуються близько 250 найменувань.

Ще одна важлива особливість — гомеопатичні засоби застосовуються в мікроскопічних дозах або при дуже сильному розведенні, тобто лікарська речовина потрапляє в організм в дуже малій кількості. Однак багато захворювань за допомогою гомеопатії все ж вдається успішно вилікувати.

Відомо, що такі спеціальні засоби цілком можна поєднувати і з традиційними лікарськими засобами, хоча необхідність такого поєднання з’являється зовсім нечасто.

Лікування гомеопатичними засобами

Лікування засобами, які передбачають мікродози лікувальної субстанції, ніколи не буває короткочасним. Як правило, курс призначається не менше ніж на півтора-два місяці, крім того, курс гомеопатичного лікування може бути повторений.

Дуже важливо, щоб призначав будь-які лікарські форми тільки досвідчений лікар-гомеопат, який володіє достатнім обсягом знань і досвіду.

Не менш важливо і те, що гомеопатичні лікарські препарати сьогодні вже випускаються і дуже серйозними фармацевтичними компаніями, які здатні забезпечити серйозний рівень дослідницьких робіт, що підтверджують не тільки повну нешкідливість, але і величезну користь лікарських форм, які часто можуть призначатися навіть немовлятам з перших місяців, а то і з перших днів життя. Безумовно, гомеопатія, виготовлена на сучасних виробництвах, має всі необхідні сертифікати відповідності, передбачені національними та міжнародними законодавчими документами.

Мікродози лікуючого речовини в гомеопатичних препаратах

Дуже часто буває затребувана гомеопатія для дітей. Лікарі, які практикують цей напрямок в медицині, вважають, що незаперечна користь, яку може отримати будь-яка дитина при лікуванні гомеопатичними засобами, полягає в наступному:

  • По-перше, будь-які гомеопатичні форми борються з першопричиною захворювання, тобто перемагають хворобу на глибокому рівні. Як наслідок, усувається або хоча б істотно зменшується ймовірність хронізації захворювання;
  • По-друге, гомеопатія діє не на окремі органи дитячого організму, а на весь організм, тобто не тільки виліковує будь-яке вогнище захворювання, а й оберігає від можливого інфікування інші тканини.

Дуже важливо, що такі лікарські засоби містять мінімальні кількості лікарських речовин, тому дитячий організм ні в якому разі не буде перевантажений.

Але навіть при використанні, здавалося б, абсолютно нешкідливих форм з мінімальною кількістю лікарської речовини необхідно звернутися до лікаря за детальною консультацією, особливо якщо мова йде про дитину і про її здоров’я.

Де купити гомеопатичні препарати

Гомеопатичні препарати — купити  можна в роздрібній аптечній мережі, включаючи спеціалізовані аптеки гомеопатичних препаратів, а також замовити в інтернет-аптеках. Однак при замовленні будь-яких препаратів в інтернет-аптеці слід визначитися, чи зможе покупець забрати замовленя або все ж доведеться скористатися послугами спеціалізованої кур’єрської служби доставки медикаментів, яка за дорученням зможе отримати замовлені лікарські засоби і доставити їх за вказаною адресою.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню