Яких тільки проблем не доводиться вирішувати кожній людині… Здавалося б, що питання каналізації вже багато разів обмірковано фахівцями і знайдено безліч цілком придатних, для найрізныших випадків, рішень. Однак час від часу доводиться стикатися з проблемою каналізації, в тому числі і з проблемою збору видалення продуктів життєдіяльності, тобто з проблемою туалету. Сьогодні це питання можна вирішити без особливого клопоту, якщо звернути увагу на біотуалет або на туалетну кабінку. Однак не слід їх плутати, оскільки туалетна кабіна і біотуалет, хоч і призначені для того, щоб забезпечити зручності при відсутності каналізаційних стоків, все ж мають різний вигляд, розміри і можливості використання. Крім того, не слід забувати, що при будь-якому виборі знадобляться додаткові аксесуари, які представляють собою витратні матеріали.

Як вибрати біотуалет

Вибираючи компактний виріб санітарно-каналізаційного призначення, слід розглянути всі можливі варіанти і співвіднести їх зі своїми потребами. Безумовною перевагою такого варіанту може вважатися те, що таке спеціальне пристосування можна переносити з місця на місце і його не потрібно підключати до каналізаційної мережі, оскільки воно працює абсолютно автономно. Біотуалети можуть використовуватися і на дачних ділянках, де не проведено комунікації, і навіть вдома, якщо є хвора людина або при іншій необхідності. Такі вироби бувають пересувними і стаціонарними, а за своєю конструкцією поділяються на три види:

  • Торфяной біотуалет;
  • Хімічний, або рідинний;
  • Електричний.

Торф’яні моделі найзручніше використовувати на дачі, так як в результаті їх експлуатації можна отримати цілком екологічно чисте добриво, яке можна на дачі ж і використовувати.

Якщо ж говорити про хімічну модель, яка називається ще і рідинною, то в них використовуються спеціальні хімічні речовини для переробки відходів і видалення запахів і води. Дуже важливо, що такі сантехнічні вироби можна використовувати і на вулиці, і в будинку.

Електричні моделі, безумовно, мають незаперечні переваги — наприклад, відходи повністю висушуються за допомогою електричного компресора. Однак використовувати такі моделі можна тільки там, де забезпечено електропостачання. Крім того, вартість такого варіанту пересувної сантехніки вище, ніж вартість інших моделей.

Де купити біотуалет

Якщо поставлено завдання купити біотуалет для дачі недорого або необхідно отримати кваліфіковану консультацію з приводу конструкції, обслуговування і вибору вироба, то краще за все звернутися в магазин біотуалетів. Крім того (і цей варіант найбільш реальний), можна звернутися в магазин медичних товарів для будинку. Також такі вироби пропонують інтернет-магазини, в тому числі і інтернет-супермаркети.

Також слід зазначити, що багато роздрібних магазинів або торгових мереж мають свої інтернет-майданчики, що дуже зручно для покупців, особливо для тих, які живуть в невеликих населених пунктах.

Дуже важливо, що деякі магазини пропонують і постійне обслуговування придбаного у них біотуалету, оскільки таке питання неминуче виникне. Крім того, магазин надає гарантію на проданий виріб і працює виключно в законодавчому полі. Безумовно, буде приємно, якщо при покупці магазин пропонує знижку або подарунок, а то і всі разом.

Туалетні кабінки

Для дачної ділянки прийнятним варіантом може стати так звана мобільна (або пересувна) туалетна кабіна, яка виготовляється або з листів металу, або з листів пластику. Розмір такої кабіни найчастіше стандартний і складає 1,1×1,1×2,0 метра.

Останнім часом при виготовленні сантехнічних виробів такого асортиментного ряду найчастіше використовується ударостійкий і стійкий до впливу різних температур матеріал хімічного походження, який має назву поліетилен низького тиску. Крім інших переваг, цей матеріал досить легкий, тому кабіну нескладно транспортувати, збирати (якщо апарат придбано не в зібраному вигляді) і обслуговувати.

За своєю будовою кабіна абсолютно проста: піддон, три стінні деталі, деталь з дверима, бак для збору відходів і вентиляційна труба. Також тут повинні бути утримувач для рулону паперу і, безумовно, унітаз. У кабіні повинна бути можливість повісити верхній одяг або сумку, тому виріб комплектується спеціальним гачком.

Такі мобільні туалети часто встановлюють в місцях масового скупчення людей на відкритій місцевості — це можуть бути і парки, і пляжі, і сезонні відкриті заклади громадського харчування, і будівельні майданчики. Звичайно ж, таку кабіну можна поставити і на дачній ділянці.

Продаж туалетних кабін здійснюється або спеціалізованими магазинами, або виробниками, оскільки дуже часто ці вироби закуповуються для суспільних потреб у великій кількості. Найчастіше продавець пропонує не тільки гарантію на виріб, а й доставку, монтаж, а іноді і обслуговування.

Різновиди біотуалетів для дому та вулиці

Аксесуари для біотуалетів

Якщо говорити про аксесуари для біотуалету будь-якої моделі, то це, перш за все, засіб для біотуалету. Якщо необхідна рідина для біотуалету, купити її практично завжди можна в тому ж магазині, де продавали й сам сантехнічний виріб.

Аксесуари для біотеалета:

  • Специальні засоби для обробки мобільного сантехнічного виробу та догляду за ним необхідні хоча б з тієї причини, що в будь-якому туалеті завжди скупчуються найрізноманітніші бактерії та інші мікроорганізми, які можуть стати причиною різних інфекцій, тому дезінфекція дійсно необхідна.
  • Окрім того, існують спеціальні засоби, які перешкоджають корозії і розкладанню матеріалів, з яких виготовлено виріб.
  • Також існують спеціальні засоби, які спрощують процес змивання.
  • Дуже важливі засоби, які здатні без праці і дуже ефективно переробити всі відходи
  • Існують спеціальні аксесуари, які не дозволяють мобільній сантехніці засмічуватись.
  • При постійному використанні біотуалету стає зрозумілим, що при догляді за виробом необхідні і засоби, які знищують неприємні запахи, ароматизують виріб і повітря навколо нього.

Дуже важливо, що спеціальні засоби дозволять підтримувати чистоту і гігієнічні якості будь-якого мобільного сантехнічного обладнання, а це необхідно, щоб уникнути будь-якої інфекції або бактеріального зараження, тобто для збереження здоров’я.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню