Кожна людина, навіть яка не має ніякого відношення до спорту, розуміє, що харчування людей, які отримують регулярні фізичні навантаження, має бути особливим і що тут навряд чи вийде обійтися просто звичайними продуктами високої якості. Тим більше, якщо мова йде про спорт, наприклад, про бодібілдинг, де дуже важлива краса і досконалість тіла спортсмена. Саме для таких людей, які не тільки намагаються вести максимально активний спосіб життя, але регулярно займаються спортом, призначені спеціальні харчові продукти, які інакше називаються спортивним харчуванням.

Яку користь можна отримати, вживаючи таке спеціальне харчування?

  • Насамперед, саме таке харчування дозволяє поліпшити досягнення і результати, оскільки підвищується сила і витривалість спортсмена.
  • Дуже важливо, що вживання в їжу спеціальних продуктів зміцнює загальне здоров’я, що пов’язано з нормалізацією метаболізму.
  • Окрім цього, збільшується обсяг м’язів, а маса тіла стає оптимальною.
  • Як результат, якість життя поліпшується, а її тривалість збільшується.

Важливо розуміти, що спортивне харчування відноситься до БАДів, тобто це біологічно активні добавки, і для їх виготовлення проводяться багато наукових досліджень в таких галузях медицини, як фізіологія і, безумовно, дієтологія. Складаються такі спеціальні суміші з найважливіших харчових елементів, які піддавалися спеціальній обробці, щоб вони могли засвоюватися якомога легше і краще.

Біологічно активні добавки спеціального призначення, призначені для спортсменів, мають високу енергетичну цінність, але при цьому вимагають мінімальних зусиль з боку шлунково-кишкового тракту.

Харчування для нарощування маси

Часто спортсменам, які займаються бодібілдингом, необхідно використовувати спеціальні БАДи, щоб прискорити процес набору маси і зробити його більш правильним. В цьому випадку дуже до речі може виявитися протеїн для набору м’язової маси.

Відомо, що протеїн, який використовується в продуктах спеціального призначення, виключно натуральний — його виробляють за допомогою високих технологій з молочної сироватки, тобто це сироватковий протеїн, який відмінно засвоюється людським організмом і при цьому володіє багатьма корисними властивостями, в тому числі і лікувальними. Ця речовина не тільки допомагає будувати м’язову масу, але і допомагає м’язам знаходиться в тонусі і в разі потреби відновлюватися, наприклад, після значних фізичних навантажень, а також забезпечує максимальне збільшення м’язової маси і має чимало інших переваг.

Спортивні жироспалювачі

Спортивні жироспалювачі, які інакше називаються спалючами жиру, — це препарати, які створені спеціально для того, щоб прибрати з тіла будь-які надлишкові жирові відкладення. За допомогою цих препаратів можна досягти не тільки зменшення маси тіла за рахунок спалювання жирової тканини, а й отримати більш рельєфні м’язи. Крім того, застосування препаратів цієї підгрупи помітно полегшує тренування, адже чим менше жиру, тим легше займатися спортивними вправами.

Основна дія жироспалювачів полягає в наступному:

  • Обмін речовин в організмі отримує додаткову стимуляцію, тобто поліпшується метаболізм;
  • Прийом препаратів цієї групи помітно зменшує апетит;
  • При прийомі спеціальних жироспалювачів в шлунково-кишковому тракті зменшується всмоктування жирів і вуглеводів, а також блокується синтез, тобто утворення жирової тканини;
  • Жирові молекули розщеплюються швидше, збільшуючи кількість вільної енергії і активізуючи витрати цієї енергії.

Щоб препарати, призначені для спалювання жиру, були максимально ефективними, під час їх прийому необхідно дотримуватися дієтичного харчування.

Фахівці стверджують, що застосування жироспалюючих препаратів максимально ефективно тільки за умови регулярних тренувань і правильного прийому їжі. Якщо ж людина веде малорухливу життя і неправильно харчується, то застосування спеціальних препаратів для спалювання жиру позбавлене всякого сенсу. Також слід брати до уваги, що різним людям можуть підходити різні препарати цієї групи, тому вибір повинен бути дуже ретельним.

Спортивне харчування

Продаж спортивного харчування

Купити спортивне харчування в Україні не така вже й велика проблема, оскільки товари цієї групи пропонують і спортивні центри, і спеціалізовані роздрібні магазини спортивного харчування, і інтернет-магазини. Безумовно, найкраще купувати такі товари тільки в спеціалізованих роздрібних або інтернет-магазинах, тому що тут і вибір максимальний, і всі необхідні документи, що підтверджують якість, і необхідні сертифікати відповідності завжди в наявності. Дуже важливо перед покупкою будь-якого спеціального препарату, навіть якщо він ставитися до групи поживних сумішей, звернітся за консультацією до спортивного лікаря, до тренера або до іншого фахівця

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню