9 січня відкрилась вакансія на керівника Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Усього на посаду сподіваються 8 претендентів. Їх перевірять на знання законодавства і англійської мови.

Голова НСЗУ буде відповідати за великі кошти, а саме, за бюджетні 70 мільярдів гривень. Відомство буде фінансувати програму «Доступні ліки». В поточному році бюджет Програми бюджетних гарантій сягає 72 млрд грн.

Кандидатами на посаду керівника НСЗУ є колишній народний депутат Андрій Шипко, виконуючий обов’язки НСЗУ Оксана Мовчан, співробітник НСЗУ Андрій Віленський, підприємиця Марина Алтухова, голова Revival Institute for Future Вадим Арістов, колишній представник санепідслужби Юлій Хомутовський, заступник очільника Чернівецької ОДА Василь Гостюк і заступниця очільника НСЗУ Наталія Рябцева.

Колишня в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун вважає, що серед кандидатів є «старі і темні персонажі». Також вона зазначає, що під загрозою знаходяться останні зміни, які вже відбулись у медичній галузі.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню