Сучасні лікувально-оздоровчі установи будь-якого типу повинні бути оснащені відповідно до найвищих стандартів, прийнятих в сфері охорони здоров’я розвинених країн. Чи варто говорити, що навіть найнезначніші предмети меблів і найпростіше обладнання в лікарнях, клініках, медичних центрах або поліклініках дозволяють поліпшити не тільки якість медпослуг, але і комфорт пацієнта, який прийшов на прийом до лікаря або знаходиться на стаціонарному лікуванні. Тому навіть такий простий предмет меблів, як банкетка медична, може полегшити роботу персоналу лікувального закладу і створити затишок для пацієнта.

Різновиди банкеток медичних

Здавалося б, що може бути простіше, ніж цей вид меблів, якими оснащені практично всі установи, робота яких зосереджена на підтримці і поліпшенні здоров’я людей. Однак навіть це нескладне обладнання буває самого різного виду і володіє індивідуальними характеристиками, які необхідні в тій чи іншій галузі медицини, де використовується цей медвиріб.

  • Банкетка Б-1 — це виріб без спинки і використовується в основному в вестибюлях і в прийомних клінік і лікарень, щоб пацієнти могли сидіти в очікуванні прийому лікаря.
  • Банкетка медична зі спинкою Бс1 — також використовується в основному коридорах, прийомних лікаря і в кабінетах, щоб пацієнти могли з комфортом розташуватися в очікуванні своєї черги.
  • Банкетка-стілець без спинки БС медична — це обладнання використовується в основному в кабінетах лікарів, щоб зробити обслуговування пацієнтів більш комфортним і зручним як для лікаря, так і для хворого.
  • Банкетка-стілець зі спинкою БСП — це медобладнання призначене для оснащення кабінетів, щоб поліпшити комфорт і зручність медперсоналу.

Вище представлено всього лише кілька прикладів цього медобладнання, але насправді існує набагато більше видів і різних моделей цих спеціальних меблів, призначених для лікувальних установ. Тому вибір досить широкий і при необхідності можна купити і одномісні, і двомісні банкетки — зі спинками та без спинок, обладнані колесами і без коліс, а також є можливість вибрати моделі з м’якими або з жорсткими сидіннями.

Всі моделі цього медобладнання виготовлені із сучасних міцних матеріалів, які підлягають санітарній обробці дезінфікуючими засобами, такими як розчин хлораміну або формаліну, перекиснем водню і двутретьосновной сіллю гіпохлориду кальцію.

Банкетки медичні

Де купити?

Якщо виникла необхідність придбати для поліклініки, для лікарні або для оздоровчого центру такий предмет меблів, як банкетка медична, купити це обладнання можна в нашому інтернет-магазині. Наш сайт Aflumed також пропонує найширший вибір товарів, призначених для лікувально-оздоровчих установ, тому на нашій дошці оголошень також можна знайти і такий специфічний товар, як банкетка медична. Ціна цього медвироби на нашому торговому майданчику може бути значно нижче, ніж на інших подібних сайтах, що дуже вигідно для покупця!

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню