Складно знайти людину, яка б не любила плескатися у воді. І мова не йде про ванну або душову кабіну, тому що гігієнічні процедури — це одне, а задоволення від великої кількості води — зовсім інше. Ось море цілком би підійшло, щоб отримати справжнє задоволення. Або хоча б річка або озеро. Але, на жаль, багато людей часто обмежені в можливості похлюпатися в природних водоймах. І ось з цієї причини особливої актуальності набувають басейни, які, як відомо, бувають самих різних розмірів і різного призначення — вони можуть бути стаціонарними і переносними, надувними і закопаними в грунт, спортивними і дачними … Але особливо люблять розваги в воді діти, для яких задоволення від води, від бризок і від можливості відчувати себе русалками і водяними незрівнянно ні з чим.

Басейни для дачі

Безумовно, багато городян знаходять можливість відвідування не тільки спортивних водних споруд, а й розважальних комплексів аквапарків. Однак далеко не всі можуть собі це дозволити, і, тим більше, ще менша кількість людей має водний комплекс в домашньому розпорядженні. Ось тому з таким нетерпінням дорослі і діти чекають літнього тепла, коли можна відправитися на дачу, де цілком доречні надувні басейни. Бассейни intex — це:

 • Чудовий вибір для дачної ділянки, особливо якщо поблизу немає ні річки, ні озера.
 • Ще одна безумовна перевага— гарантоване чисте дно: ніхто не настане ні на бите скло, ні на іржавий цвях, ні на якийсь інше сміття.
 • Дуже важливо, що вода тут завжди буде чистою, тому що для підтримки чистоти використовуються спеціальні засоби, що дозволяють позбавлятися від небажаної мікрофлори.
 • Вибір розмірів цього гідротехнічної дачної споруди досить великий — в таких штучних водоймах можуть купатися і кілька дорослих, і просто плескатися діти, тобто розмір і глибина виробів можуть бути різними.
 • Монтаж придбаного дачноїштучної водойми intex можуть здійснити фахівці компанії-продавця, але в принципі монтаж можна здійснити і самостійно, оскільки до виробу прикладена докладна інструкція, а особливих навичок для виконання таких робіт не потрібно.
 • Надійність виробів підтверджується гарантійним талоном. Однак покупці повинні знати, що при виробництві таких виробів використовують тільки дуже якісні і міцні матеріали.

Купити надувний басейн

Як вибрати надувний басейн?

Щоб купити таке літнє диво, порадувати дітей і порадіти самому, а заодно і здивувати друзів і сусідів, всього-то й потрібно, що звернутися в інтернет-магазин басейнів, де у продажу завжди є різні моделі таких виробів. Переваги інтернет-магазину очевидні:

 • Тут завжди є великий вибір необхідного товару.
 • Існує можливість замовити певну модель, якщо її в даний момент не виявилося в наявності.
 • Покупку доставлять в необхідне і заздалегідь обумовлене місце.
 • При необхідності можна замовити складальні роботи.
 • При покупці будь-якої моделі покупець отримує всі необхідні документи: чеки, гарантійні талони, сертифікати відповідності.

Купити дитячий басейн можна і в роздрібних магазинах спортивних товарів або товарів для здоров’я, проте вибір в роздрібних торгових підприємствах може бути дещо менше.

Безумовно, юні плавці захочуть отримати і повну екіпіровку для плавання: плавки або купальник, окуляри для плавання, трубку для дихання у воді … Швидше за все, знадобиться шапочка для басейну, яка дозволить тримати голову сухою і буде перешкоджати попаданню води в вушка. Хоча більшість юних купальщиків чомусь прагнуть зануритися у воду з головою, залишаючи шапочку просто красивим аксесуаром. І тут уже важливі роз’яснення дорослих, які хочуть, щоб басейн на дачі залишався тільки джерелом радості і здоров’я.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню