Про користь бігу відомо, напевно, кожному: зміцнюється серцево-судинна система, поліпшується кровообіг, краще працюють всі внутрішні органи, свіжо виглядає шкіра, піднімається настрій, імунна система теж міцнішає. До речі, перші Олімпійські ігри включали тільки один вид спорту — і це був біг. Однак сьогоднішній день часто буває абсолютно неприхильним до любителів пробігтися: то на роботу не встигнути, то гуляють поблизу собаки рішуче незадоволені, то жарко, то слизько, то уздовж дороги за газовими вихлопами все покривається смогом… Що ж робити?

Тренажер «бігова доріжка»

Тренажери для будинку бувають дуже різними, проте особливо затребувані саме доріжки, що дають можливість пробігтися, не виходячи з квартири, тобто домашні пристрої для тренувань. Комусь ці пристосування потрібні для підтримки тонусу, комусь потрібна реабілітація після травм, хтось вирішив скинути зайву вагу і відновити відмінну спортивну форму — причини бігти у кожного свої. Однак всім необхідно зробити правильний вибір цього спортивного снаряду.

Фахівці та тренери вважають, що дуже важливими показниками цього снаряда залишаються розмір бігового полотна і амортизуюча система. Вважається, що зручне полотно повинно бути і досить довгим, і широким.

Бігові доріжки бувають різними.

  • Насамперед, це так звані механічні спортивні снаряди, які інакше називаються магнітними. Їхній головний недолік— відсутність амортизуючої системи, що особливо негативно відбивається на тих користувачів, у яких існують проблеми з суглобами. Також слід мати на увазі, що навантаження тут досить обмежена.
  • Наступний вид— електричні пристосування для бігу, у яких полотно рухається завдяки електричному двигуну. Безумовно, що інтенсивність навантажень тут залежить від потужності двигуна і від того, наскільки швидко пересувається полотно і який кут його нахилу (кут нахилу полотна може змінюватися в залежності від моделі від 0 ° (рівне простір для пересування) до 20 ° (в одну або в іншу сторону, тобто можна бігти або вгору, або вниз).

Де купувати бігову доріжку?

Відмітимо, що при заняттях на одну сторону полотна впливає нога (ступня), а на іншу — підстава цього спортивного снаряда, тому для бездоганної роботи слід використовувати спеціальні мастильні склади.

Тренажер-доріжка з електричним приводом дозволяє вирішувати різні завдання:

  • Дуже важливі реабілітаційні можливості, які надає бігове полотно.
  • Для багатьох головне завдання— підтримка організму в постійному тонусі.
  • Чимало користувачів використовують цей спортивний снаряд для зменшення маси тіла.
  • Відомо, що снаряд дозволяє виконувати аеробні навантаження, що покращують роботу серцево-судинної системи.
  • Також є можливість працювати над підвищенням швидкості і над поліпшенням інших показників бігу.

Досить часто сучасні тренажери-доріжки надають користувачеві можливість написати індивідуальну програму з урахуванням фізичних показників організму і особистих переваг.

Купівля необхідного спортивного знаряддя

Купити бігову доріжку недорого хотілося б багатьом, особливо тим, хто поки не до кінця впевнений, що буде нею користуватися постійно і систематично. Однак сучасні моделі відомих виробників, що надають великі і різноманітні можливості, дешево коштувати не можуть. Заощадити на придбанні допоможе бігова доріжка б/у, яку теж цілком реально придбати, користуючись інтернет-ресурсами спеціального призначення. Нові ж знаряддя можна придбати в роздрібних спортивних магазинах або в спортивних супермаркетах, а також в інтернет-магазинах товарів спортивного призначення або в інтернет-гіпермаркетах.

Перед здійсненням покупки дуже важливо детально дізнатися про всі особливості спортивного знаряддя, про його переваги та можливі недоліки. Якщо покупка здійснюється в магазині, необхідно простежити, щоб були отримані всі необхідні документи, що дають право на гарантійний ремонт, повернення або заміну.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню