Сіль з давніх часів вважається величезною цінністю, тому що люди дуже давно помітили, що нестача солі призводить до різних захворювань організму. Доречі сіль життєво важлива не тільки для людини, але і для всього живого — повністю прісна вода без будь-яких солей вважається неживою водою. Що ж важливого в солі? Іони хлору беруть участь у виробництві соляної кислоти, яка обов’язково присутня в шлунковому соку і необхідна для травлення. А іони натрію необхідні для повноцінної передачі нервових імпульсів по всьому організму. Брак солі призводить до розладів нервово-м’язового характеру, починаючи з постійного відчуття слабкості і швидкої стомлюваності. Так що сіль — це не просто смакова добавка до їжі, але і необхідні для людини елементи.

Сольові світильники

У дуже далекі часи люди помітили, що, потрапляючи іноді в соляні печери, вони починають відчувати себе краще: стає легше дихати, нерви заспокоюються.

У позаминулому столітті було помічено позитивний вплив на організм таких печер і шахт, а в середині минулого століття була побудована перша солелікарня. Але що ж робить такий цілющий вплив на організм?

 • Постійна температура повітря;
 • Постійний атмосферний тиск;
 • Стабільний склад газів в повітрі;
 • Іонізоване переважно негативно зарядженими іонами повітря;
 • Насичене не тільки іонами, а й аерозолями кам’яної солі повітря;
 • Відносна вологість повітря дуже низька;
 • Повна відсутність в повітрі будь-яких алергенів або мікроорганізмом, в тому числі і патогенних.

Але ж далеко не всі можуть поїхати для лікування в цілющу печеру, яку природа створила з галіту, тобто з солі. Проблема вирішується досить просто — сьогодні можна купити соляну лампу в інтернет-магазині або в магазині товарів для здоров’я.

Соляний світильник і сольова лампа

За своєю суттю соляний світильник і сольова лампа дуже схожі — виготовляються з цільного кристала солі і встановлюються на дерев’яну підставку. У галітових моноліті (іоногалогенератор) просвердлюють отвір, щоб встановити в ньому лампу, яка при нагріванні стимулює випаровування соляних парів.

Світильники найчастіше роблять з необробленої брили мінералу галіту (солі), а для ламп брила обробляється вручну, щоб надати виробу якусь форму.

Щоб правильно вибрати такий виріб, слід звернути увагу на його вагу (точніше, на вагу галітового плафона). Слід розуміти, що розмір і вага такого плафона визначають не тільки вартість, але і радіус випаровування. Фахівці стверджують, що в приміщенні площею до 15 кв.м буде доцільно поставити виріб з вагою до трьох кілограмів.

На думку фахівців, в метровому радіусі концентрація негативно заряджених іонів достатня для лікування, а в радіусі трьох метрів — для дієвої та ефективної профілактики.

Соляні лампи користь і шкода

Про користь соляних (галітових) ламп, як і про користь лікування в соляних шахтах або кімнатах, сказано чимало. Купуючи такий виріб, людина отримує безліч переваг:

 1. Гарний вплив на здоров’я всіх органів і систем організму.
 2. Зміцнення імунної системи.
 3. Підвищення життєвого тонусу.
 4. Позитивний вплив на нервову систему і психіку.
 5. Оригінальну інтер’єрну деталь, яка створює в будинку позитивну енергетику.

Якщо зупинятися на користь таких ламп і світильників, то в результаті серйозних досліджень було встановлено, що

 • Ця медична технологія має дуже високу ефективність, яка науково підтверджена.
 • Еффектівність лікування може досягати 95%, а то і 99%.
 • Цей метод оздоровлення повністю натуральний і в ньому використовуються тільки природні фактори.
 • При застосуванні цього методу лікування зменшується лікарська навантаження на організм, іноді аж до повного скасування лікарських препаратів.
 • Застосування цього методу дозволяє активізувати всі захисні механізми організму.
 • Метод може ефективно поєднуватися з іншими фізіотерапевтичними процедурами.
 • Використання цього методу можливо у людей будь-якого віку, включаючи дітей і людей похилого віку.
 • Цей метод створює дуже позитивний психологічний та емоційний фон.
 • Метод повністю безпечний і комфортний при застосуванні.

Що ж стосується шкоди соляних процедур, то практикуючі лікарі та дослідники цієї проблеми підкреслюють, що така терапія не робить ніяких побічних ефектів, добре переноситься і тому не має протипоказань ні для жінок, які очікують малюка, ні для малюків. Тобто протипоказань соляні лампи і світильники практично не мають. Випадки індивідуальної непереносимості зустрічаються вкрай рідко і бувають тільки одиничними.

Соляна лампа — купити в Україні

Соляна лампа — купити в Україні

Щоб придбати в Україні такий корисний і гарний предмет, необхідно звернутися або в магазин товарів для здоров’я, або в інтернет-магазин, причому це може бути і інтернет-магазин медичних товарів, і просто інтернет-магазин соляних ламп і світильників. Консультант в будь-якому з магазинів дасть вичерпну інформацію про товар і про його можливості.

При покупці такої незвичайної за формою і лікувальної по своїй суті лампи або світильника слід пам’ятати, що ставити їх поруч з акваріумом або поблизу від дуже водолюбних рослин не варто, оскільки від високої вологості соляної кристал буде поступово руйнуватися.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню