Догляд за шкірою новонародженого — це і велика радість, і велика відповідальність для молодих батьків. Справа в тому, що шкіра тільки що народженого малюка дуже ніжна і дуже тонка — в кілька разів тонше, ніж у дорослої людини. Адже саме цей орган, що покриває все тіло немовляти, повинен стати надійним захистом від різних зовнішніх небезпек, будь то віруси, мікроби, гриби або щось інше, але не менш небезпечне. Новонароджений ще не здатний хоч якось захищати себе сам, тому вся відповідальність по догляду за дитинкою лежить на дорослих членах сім’ї, які повинні завжди пам’ятати, що засоби по догляду за новонародженим і, тим більше, косметика для дітей суттєво відрізняються навіть від якісної косметики для дорослих.

Косметика для дітей

Косметичні засоби для немовлят повинні відрізнятися від засобів для дітей доросліше і тим більше від будь-яких продуктів по догляду, які призначені для дорослих.

 • Насамперед, дитячі засоби повинні містити тільки безпечні інгредієнти. Найкраще, якщо це будуть витяжки з трав і різні рослинні масла, які мають необхідні протизапальні і антиалергенні властивості.
 • В призначеної для дітей продукції не повинні міститися продукти нафтопереробної промисловості та інші речовини хімічного походження, в тому числі консерванти і парфюмерні аромати.
 • Дуже важливо завжди стежити за терміном придатності будь-якого засобу, який призначений для маленької дитини, адже без консервантів цей термін може бути коротшим, ніж у засобів, призначених для споживачів інших вікових груп.
 • Також фахівці радять купувати косметичні засоби для дитини, виготовлені одним виробником, — так менше шансів отримати алергічну реакцію, оскільки всі продукти з однієї серії відмінно поєднуються між собою. А ось продукти з різних серій, навіть якщо самі по собі вони просто чудові, між собою можуть і не поєднуватися або поєднуватися неідеально.

Одне з найважливіших косметичних  засобів для новонародженого — це крем під підгузник. Безумовно, підгузники набагато полегшили догляд за дітьми, однак одним лише підгузником тут не обійдешся. Відомо, що підгузники використовуються для того, щоб дитина могла не вимагати негайного переодягання через забруднених пелюшок або повзунків. Але при заміні навіть найкращого підгузника малюка необхідно помити і змастити його шкіру спеціальним кремом, який не дозволить початися запальному процесу, з’явитися відчуттю свербежу або іншого дискомфорту і збереже ніжність і м’якість дитячої шкіри. Саме зі спеціального крему під підгузники і починається догляд за шкірними покривами немовляти.

Ванночка для купання

Купання новонародженого — це дуже серйозний і відповідальний захід, що вимагає великої уваги і турботи. Тому рекомендується придбати спеціальну ванночку для купання малюка.

 • Справа в тому, що цієї ванною буде користуватися тільки дитина, а це дуже важливо, щоб уникнути навіть випадкового потрапляння в воду будь-яких небажаних мікроорганізмів.
 • Крім того, за таким виробом легше доглядати, оскільки він має дуже компактні розміри.
 • При купанні в настоях або відварах лікарських трав цих настоїв потрібно набагато менше, ніж в звичайну ванну.
 • Ванночка для купання малюка дуже легка і її просто переміщати з місця на місце.
 • Важливо, що існує можливість придбати спеціальну анатомічну ванночку, в якій голова малюка надійно підтримується.
 • Дитячу ванночку можна поставити в ванну для дорослих, але можна ставити її і на окрему підставку.

Коло для немовлят

Для більш комфортної процедури можна придбати коло на шию для купання. Таке пристосування гарантує безпеку дитини під час водних процедур і може використовуватися вже з перших днів життя.

Однак це пристосування має і деякі обмеження, головне з яких — глибина води не повинна бути більше, ніж один метр. До речі, використовувати таке коло можна не тільки в ванні, але і в басейнах або навіть у відкритих водоймах, коли дитинка трохи підросте, — коло придатне для використання до дворічного віку малюка.

Переваги рішення використовувати таке пристосування для купання відзначаються багатьма батьками і фахівцями.

 • Перш за все, під час купання малюкові абсолютно комфортно.
 • Важливо, що використання цього нехитрого пристосування стимулює плавальний рефлекс.
 • Таким чином, дитина отримує перші уроки плавання, навіть в той період, коли він ще не дуже добре тримає голівку.

Всі кола для купання немовлят виготовлені з матеріалів високої якості і відповідають всім стандартам дитячих товарів, і, перш за все, стандартам безпеки, які повністю відповідають європейським вимогам.

Де купити товари для купання малюків

Де купити товари для купання малюків

Всі необхідні товари для купання новонароджених купити абсолютно нескладно. Такі товари можуть пропонувати аптечні установи, особливо аптеки «Мама і малюк», також таку продукцію пропонують роздрібні магазини дитячих товарів, спеціалізовані інтернет-магазини, в тому числі і інтернет-супермаркети. При покупці слід обов’язково поцікавитися у продавця наявністю сертифікату відповідності та санітарно-епідеміологічного висновку, що підтверджують безпеку продукції. Також необхідно отримати товарний чек, щоб в разі необхідності мати можливість без зайвих проблем обміняти або повернути товар (відповідно до законодавства).

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню