Часи, коли домашнє лікування полягало переважно в трав’яних відварах і в борсукових або ведмежому жирі, закінчилися дуже давно. Зараз домашні аптечки можуть нараховувати десятки найменувань лікарських засобів. Крім того, в домашньому побуті з’явився і чималий асортимент техніки медичного призначення. Що це за техніка і наскільки вона необхідна саме вдома? Адже більш звично отримувати медичні процедури в поліклініках, лікарнях, санаторіях і в медичних центрах різної спеціалізації.

Прилад дарсонваль

Чи потрібен будинку прилад, який названий дарсонвалем в честь свого творця француза Д’Арсонваля? Він буде дуже корисний:

 • при боротьбі з вуграми або акне;
 • при догляді за волоссям;
 • при лікуванні хвороб суглобів;
 • при боротьбі з остеохондрозом;
 • при терапії багатьох інших проблем різних органів з систем організму.

Портативні прилади, в тому числі апарат для місцевої дарсонвалізації «Корона», дозволяють здійснювати в домашніх умовах, багато медичних процедур, які раніше були доступні тільки в медичних установах.

Апарат «Витафон»

Цей апарат дозволяє безпечно і ефективно боротися з багатьма захворюваннями без побічних впливів. Ці апарати забезпечують мікровібрацію, тобто своєрідний масаж, який впливає на організм на рівні клітин і забезпечує доставку необхідних для повноцінної життєдіяльності організму речовин навіть на капілярному рівні.

Застосування цього обладнання дозволяє:

 • зняти набряки;
 • забеспечити лімфодренаж;
 • покращити клітинне харчування;
 • покращити капілярний кровообіг;
 • вивести з тканин шлаки;
 • покращити імунні реакції;
 • забеспечити відновлення тканин, особливо кісткових.

Віброаккустична терапія часто виявляється більш ефективною, ніж вплив лікарських препаратів, тому «Витафон» — це дуже корисне придбання для домашньої аптечки. В останні роки «Витафон» в Україні набуває все більшої популярності, оскільки це безпечний і дуже доступний за ціною метод лікування багатьох захворювань.

Домашня магнітотерапія

Крім інших домашніх процедур, особливу популярність набуває магнітотерапія, яку теж сьогодні можна здійснювати в домашніх умовах. Купити апарат магнітотерапії — це означає забезпечити можливість, не виходячи з дому, проводити процедури по поліпшенню стану здоров’я, в тому числі:

 • покращити кровообіг;
 • вивести з організму токсини;
 • покращити клітинне харчування;
 • покращити імунітет.

Магнітотерапія вдома зарекомендувала себе як повністю безпечний і дуже ефективний спосіб протистояти різним захворюванням нервової системи, ендокринної та кровоносної систем і шлунково-кишкового тракту.

Заслуженою популярністю у покупців користується апарат магнітотерапії «Маг», хоча інші моделі теж демонструють прекрасні результати своєї роботи.

Медтехніка для дому в Україні

Прилад для манікюру і педикюру

На особливу увагу заслуговує прилад для домашнього манікюру і педикюру, які не слід вважати процедурами, призначеними тільки для забезпечення краси. Догляд за нігтями рук і ніг має на увазі догляд за кутикулою, за пальцями і за всією кистю або за всією стопою. Якісні манікюр і педикюр дозволяють попередити деякі захворювання, в тому числі ті, які викликаються занедбаним станом кінцівок. Тріщини на шкірі, огруби, пошкоджені нігті можуть стати причиною проникнення в організм будь-якої інфекції, вірусів або грибків.

Сучасна апаратура дозволяє робити в домашніх умовах практично салонний безкровний манікюр, який надає доглянутий вигляд і захищає від неприємних захворювань. До речі, манікюр і педикюр дуже важливі не тільки для жінок, але і для чоловіків, тим більше, що чоловіки мають більш жорстку шкіру, яка теж може піддаватися пошкодженням, але яка досить довго відновлюється. А оскільки далеко не всі чоловіки вирішуються на відвідування салонів, то домашній прилад для манікюру і педикюру може виявитися дуже доречним.

Лампа для фототерапії новонароджених

Особливої уваги потребують найменші члени родини — новонароджені, яким потрібен особливий догляд і особлива турбота. Одним з видів догляду за немовлятами може стати опромінення люмінесцентними лампами, причому особливо необхідні ці процедури для малюків, які страждають гіпербілірубінемією, тобто збільшенням в організмі кількості непрямого білірубіну, що тягне за собою жовтяницю недоношених і новонароджених дітей. Лампа для фототерапії новонароджених — це реальний шанс якомога швидше вилікувати немовля і при цьому уникнути побічних ефектів, які для таких крихіток не просто небажані, а й небезпечні.

Безумовно, вам стане в нагоді не тільки перерахована, але і інша медична техніка. Важливо розуміти, що гроші, витрачені для того, щоб придбати ці прилади, — це інвестиція в здоровья.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню