Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає, що хоча в багатьох країнах середня тривалість життя жінок більша, ніж середня тривалість життя чоловіків, проте якість життя жінок найчастіше набагато нижче, в тому числі із-за того, що жінки не мають доступу до медичної інформації, до якісного медичного догляду та до якісного медичного обслуговування. Така ситуація стає основою багатьох небезпек для жіночого здоров’я. І серед цих небезпек найчастіше відзначаються різні форми насильства, включаючи сексуальне і фізичне, високий ризик захворюваності ЗПСШ (інфекції, які передаються статевим шляхом), ВІЛ / СНІД, ХОЗЛ (хронічну обструктивну хворобу легенів) і інші захворювання. ВООЗ дуже турбує що дуже високими залишаються показники смертності в період виношування вагітності і родового процесу.

ВООЗ стурбована і багатьма іншими факторами, в тому числі:

 • В країнах, що розвиваються все більше жінок дітородного віку, особливо молодих, активно вживають тютюнові вироби.
 • Терапія з використання нікотинової-замісних препаратів демонструє у жінок значно нижчий рівень ефективності.
 • За даними ВООЗ, до 71% жінок зазнають насильства, в тому числі і сексуального, і фізичному. Як результат— травмування, небажані вагітності, ЗПСШ (захворювання, що передаються статевим шляхом), депресивні стани аж до суїцидальних спроб, інші хронічні захворювання.
 • Близько 20% жінок піддавалися сексуальному насильству в підлітковому віці (до 15 років).
 • Більше ніж 10% пологів (а щороку це близько 14 000 000) припадає на пологи дівчаток-підлітків, хоча більше90% таких випадків припадає на країни, що розвиваються.
 • Через ускладнення, що виникли під час вагітності, а також через ускладнення під час родового процесу щорічно фіксується до 360 000 смертей серед жінок.

Беручи до уваги всю надану ВООЗ інформацію та інформацію національних систем охорони здоров’я, стає зрозумілим, наскільки важлива своєчасна і кваліфікована медична допомога жінкам, особливо молодим і здатним до народження дитини.

Крісло оглядове гінекологічне

Для повноцінної гінекологічної допомоги, перш за все, безумовно, необхідні кваліфіковані лікарі. Однак в гінекології дуже важливе значення має і спеціалізоване медичне обладнання, адже статеві органи жінки заховані в глибині тіла і для їх огляду потрібні спеціальні пристосування, в тому числі і крісла гінекологічні, на яких і проводиться огляд.

В сучасних медичних установах, включаючи і гінекологічні відділення в районних поліклініках або лікарнях, і спеціалізовані клініки жіночого здоров’я використовуються сучасні пристрої, які мають чимало функціональних можливостей.

 • В таких кріслах можна проводити звичайний огляд жінки.
 • Також, крім візуального огляду, можна провести повноцінне обстеження з використанням багатьох гінекологічних маніпуляцій.
 • Такі сучасні оглядові гінекологічні крісла можуть бути використані і як мала операційна — тут є можливість проведення деяких хірургічних маніпуляцій.

Гінекологічні крісла для огляду, операцій

Слід звернути увагу і на те, що сучасне гінекологічне обладнання має деякі особливості.

 • Дуже важливо, що конструкція цього виробумедичного призначення дуже міцна.
 • Форма крісла може без зусиль змінюватися з урахуванням того, в якому положенні повинна знаходитися пацієнтка для найбільш ефективного огляду та спеціалізованої допомоги.
 • Що стосується матеріалів, з яких виготовляється таке медичне обладнання, то всі м’які частини конструкції виготовляються з гіпоалергенних і екологічно чистих матеріалів найвищої якості, які легко чистити і дезінфікувати, що для такого обладнання обов’язково.
 • Дуже важливо, що деякі моделі комплектуються різними додатковими аксесуарами, наприклад, кріпленням для інструментів, які необхідні при наданні допомоги або при огляді.
 • При виборі гінекологічного крісла слід брати до уваги, що вони можуть мати широкі функціональні можливості, але можуть призначатися і тільки для оглядів. Однак будь-яка модель, хоч механічна, хоч електрична, завжди відрізняється функціональністю, простою трансформацією, компактністю і естетичним зовнішнім виглядом.

Крісло гінекологічне купити в Україні

Крісло гінекологічне купити в Україні так само просто, як і в будь-якій європейській країні. Перш за все, слід брати до уваги, що всі основні виробники цього медичного обладнання надають свої вироби і в нашій країні. Крім того, офіційні представництва часто працюють і по каталогам, тому будь-яке необхідне обладнання буде доставлено в найкоротші терміни. Тому гінекологічне крісло купити завжди можна швидко і без проблем.

Переваги придбання якісного обладнання, в тому числі і гінекологічних крісел, які, до речі, часто можуть використовуватися і як урологічні, має ряд незаперечних переваг.

Перш за все, якісне крісло зможе забезпечити необхідний комфорт для пацієнта.

Дуже важливо, що в цьому випадку лікар, який виконує будь-які маніпуляції, теж зможе працювати в максимально зручних умовах.

Безумовно, найбільша перевага таких виробів — їх широка функціональність, а також можливість адаптувати будь-який виріб під різні потреби, які можуть відрізнятися в кожному випадку і в кожному медичному закладі.

Іноді постає завдання купити крісло гінекологічне б/у. Однак таке завдання теж цілком здійсненне, оскільки існують спеціальні торгові інтернет-майданчики, де можна придбати вживану, але цілком якісну продукцію. Деякі клініки змінюють своє обладнання, інші ж перепрофілюються, але так чи інакше на ринку завжди є пропозиції якісних товарів.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню