Людина — дивна істота: взимку хочеться тепла, а в літню спеку хочеться прохолоди. Для правильного сприйняття температури навколишнього середовища дуже важлива хороша терморегуляція, але чи у всіх сприйняття погодних умов відбувається однаково і, найголовніше, чи правильно працює терморегуляція організму? Відомо і неодноразово доведено в різних дослідженнях, що сприйняття багато в чому залежить від віку і самопочуття. Причому деякі літні люди, у яких метаболізм вже дуже уповільнений, хочуть зігрітися навіть в літню пору. Раніше люди користувалися звичайними грілками, пляшками з гарячою водою, а то і розігрітими каменями або насипаним в мішечки добре прогрітим піском. Однак, як то кажуть зараз XXI століття надворі, і проблема індивідуального підігріву вирішується трохи інакше.

Грілка електрична

На зміну традиційній грілці, яка заповнювалася гарячою водою, прийшли їх електричні конкурентки. Електрогрілки можуть бути призначені для обігріву різних частин тіла — попереку, шиї, ніг, і в залежності від їх цільового призначення можуть мати різний розмір і форму.

Електричні моделі грілок працюють від звичайної побутової електромережі і забезпечують обігрів інфрачервоним теплом. Переваги електричної грілки, в якій для обігріву використовується інфрачервоне тепло:

 • Насамперед, такий пристрій благотворно впливає на кровообіг окремих частин тіла і всього організму;
 • Після такої процедури поліпшується клітинна активність;
 • На тіло впливає м’яке тепло, яке не може обпалити, а тільки зігріває;
 • Під час процедури судини розширюються, при цьому прискорюються всі метаболічні процеси;
 • Постійне використання м’якого тепла електрогрілки може допомогти в боротьбі з різними захворюваннями.

Застосовувати таку грілку можна всюди, де є електричне живлення 220В. Та й інші переваги цього електричного приладу в незамінні:

 • Як правило, грілки мають універсальний розмір, який регулюється за допомогою застібок-липучок;
 • Верхнє покриття завжди виконується з волокон натурального походження;
 • Виріб неодмінно обладнаний регулятором температур, щоб кожен користувач зміг підібрати комфортний для себе режим;
 • Оскільки це обладнання працює від електромережі, то передбачена обов’язковий захист від перегріву;
 • Якість всіх елементів: ізоляції, нагрівального елементу і всіх додаткових матеріалів відповідає європейським нормативам;
 • Безпечність виробу гарантується відповідністю ГОСТам та ДСТУ;
 • Споживання електроенергії вельми незначне і не перевищує 30 Вт;
 • Вся така продукція обов’язково має всі необхідні сертифікати відповідності та сертифікати якості, а також гарантійне обслуговування протягом року.

Для багатьох людей справжньою необхідністю стала електрогрілка, купити в Україні яку не складає ніяких труднощів — цей товар пропонують роздрібні та інтернет-магазини товарів для здоров’я, а також аптечні установи. Так що такий товар можна придбати і в інтернеті, і в будь-якому зручному для себе місці.

Що таке ковдра з підігрівом?

Ковдра з підігрівом

За таким же принципом працюють і інші предмети, які допоможуть зігрітися, що для багатьох людей особливо важливо в період осіннього міжсезоння, коли опалення ще не включили, але в квартирах вже відчутно прохолодно. У таких випадках на допомогу прийдуть електрична ковдра і простирадло з підігрівом, які забезпечать необхідне тепло і комфорт, без яких неможливо як слід відпочити і набратися сил.

Вибір простирадла і ковдр з підігрівом досить великий, тому кожен зможе знайти необхідну для себе модель.

Сольова грілка

Певну популярність отримав досить цікавий зігріваючий прилад, який називається сольова грілка. Що ж це таке?

Цей предмет, призначений для обігріву, часто називають сольовим аплікатором і/або саморанагрівною грілкою. Працює цей багаторазовий прилад, виходячи з ефекта отримання тепла, коли фазовий стан деяких матеріалів змінюється. В даному випадку мова про зміну фазового стану перенасиченого розчину солі і про її кристалізацію. Цікаво, що такі сольові пристосування можуть бути використані і для підігріву, і, при необхідності, для зниження температури, тобто для охолодження. Найчастіше в сольових грілках використовується ацетат натрію.

Увага! Перед будь-якої теплової процедурою, тим більше, якщо передбачається, що процедура буде мати постійний характер, необхідно отримати вичерпну консультацію лікаря, оскільки при деяких захворюваннях будь-які теплові процедури протипоказані.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню