На жаль, багато товарів медичного призначення необхідні тому, що людині потрібна допомога, яку можна отримати тільки при використанні того чи іншого товару. Саме це часто відноситься і до ходунків. І якщо таке пристосування, яке купується для здорової дитини, щоб він легше і швидше навчився самостійно ходити, — це абсолютно нормально і це можна вважати кроком до розвитку малюка, то часто подібні пристосування бувають вимушеною необхідністю і тому ніяких особливо радісних емоцій не викликають.

Всі знають, яким складним буває період реабілітації після травм або захворювань, коли доросла людина, ще недавно сильна і самостійна, стає слабкою і потребує постійної допомоги та підтримки. Ось тут на допомогу прийдуть спеціальні медичні пристосування, які отримали назву ролери і ходунки, — їх допомога в період  реабілітації незамінна, оскільки саме ці пристосування допомагають пересуватися тим, хто поки ще не може це робити самостійно.

Здавалося б, що ніякої особливої різниці в таких виробах бути не може, проте ж сьогодні на ринку виробів медичного призначення пропонуються різні моделі:

  • ходунки для літніх людей,
  • ходунки для дорослих,
  • ходунки для дітей.

І розрізняються ці моделі не тільки розмірами.

Ходунки для дітей

Дитячі пристосування такого призначення дуже важливі для малюків, які тільки вчаться самостійно ходити, але особливо вони важливі для діток, які хворі на ДЦП. Дитячі ходунки — це спеціальне пристосування, за допомогою якого ще не вмючий ходити маленька людина може успішно пересуватися без маминих або батькових рук. Пристосування абсолютно нехитре — рама на колесах, на якій закріплено спеціальне місце для сидіння: малюк, зручно влаштувавшись в сідлі, може відштовхнутися ногами від твердої поверхні (підлога в квартирі, асфальт або земля на вулиці) і пересуватися абсолютно самостійно. Такі пристосування незамінні для діток з ДЦП (дитячий церебральний параліч), а також для малюків, які мають інші захворювання, що не дозволяють ходити самостійно.

І якщо дитина здорова, а ходунки — це тільки один з етапів розвитку і пізнання навколишнього світу, то все чудово, але якщо малюк хворий, то саме ця нехитра рама на колесах може допомогти відкрити йому нові грані життя.

Ходунки для дорослих

Для дорослих продукція цього асортиментного ряду незамінна в період реабілітації після отриманих травм, переломів, поранень, в тому числі і складних. Якщо доросла людина, що отримала серйозну травму або поранення, не може самостійно пересуватися, навіть якщо це тільки часткова проблема, то йому дійсно потрібні такі засоби реабілітації і відновлення рухових функцій.

Для дорослих пацієнтів існують так звані прогулянкові моделі, що представляють собою міцну конструкцію, виготовлену з нержавіючої сталі. Така конструкція призначена для тривалої та інтенсивної експлуатації. Прогулянкові ходунки для дорослих зарекомендували себе як абсолютно безпечні вироби, які не вимагають ніякого особливого догляду і прості у використанні, навіть якщо людина обмежена в якихось рухах. Дуже важливо, що можна підібрати модель, яку в разі потреби можна скласти до абсолютно компактних розмірів, що дуже важливо і при зберіганні (особливо в малогабаритній квартирі), і при транспортуванні. Ефективність цих нескладних виробів для реабілітації доведена неодноразово, оскільки вони:

  • Сприяють максимально швидкому відновленню після травми або поранення;
  • Допомогають швидко відновити повноцінні рухові функції;
  • Ефективні тільки в медичному стаціонарі, але і за його межами після виписки.

Медичні ролери

Ці пристосування виробляються з металу і обладнуються колесами з якісної литої гуми, які можуть повертатися. Такі ролери зарекомендували себе як дуже корисне пристосування, дуже істотно полегшує життя літніх людей або людей, які страждають якимись захворюваннями, в тому числі і захворюваннями опорно-рухової системи. З таким нехитрим, але вельми корисним пристосуванням людина отримує можливість більш активно почуватися на прогулянках і навіть вдома.

Як правило, ролери купити найкраще після грунтовної консультації лікаря, який добре знає фізичні можливості і психологічні особливості хворого або просто літньої людини. Можливість такої покупки надають інтернет-магазини товарів для здоров’я та медичних товарів, роздрібні магазини такий же спрямованості, а також деякі аптеки.

Медичні ролери

Ходунки для літніх людей

Чи відрізняються пристосування, які призначені для літніх людей, від будь-яких інших? Конструкція виробів залишається тією ж, однак далеко не всі літні люди з легкою душею погоджуються користуватися допоміжними пристосуваннями для пересування. Якщо для багатьох великою проблемою стає цілком витончена тростина, то що вже говорити про конструкції з нержавіючої сталі і колес! І хоча досить великій кількості людей похилого віку все ж потрібні додаткові пристосування для пересування, проте часто потрібно  допомога психолога або користується довірою лікаря, який зможе переконати літню людину, що це просто необхідна умова для підтримки певного рівня життя і певної мобільності, і що нічого поганого в цьому немає.

Купити ходунки в інтернет-магазині — це досить непогана ідея, якщо вже виникла необхідність в такому медичному обладнанні. Безумовно, існують і інші варіанти здійснення необхідної покупки, але кур’єри інтернет-магазинів доставлять необхідний медичний товар прямо в квартиру, що дуже зручно, особливо якщо людині важко пересуватися самостійно.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню