Сьогодні складно знайти людину, яка б нічого не чула про йогу — найдавніше філософське і релігійне вченні, що зародило в Індії. Це вчення пропонує цілу систему самопізнання людини і рекомендує для цього певні методи, а також вчить людину керувати своїми психічними і фізіологічними процесами в організмі. Саме для того, щоб управляти фізіологією і психікою, в йозі були розроблені спеціальні фізичні вправи, точніше, ціла система вправ.

У сучасному світі багато людей вважають за краще не заглиблюватися в філософські течії йоги, а обмежуються тільки фізичної частиною цього вчення, використовуючи його як перевірену часом і відмінно себе зарекомендувавшу гімнастичну систему. Можливо, після занять спеціальними вправами людині захочеться познайомитися і з філософською складовою цього вчення, але ж відомо, що будь-який шлях починається з першого кроку. І цілком може бути, що для когось шлях до миру найдавнішого філософського пізнання почнеться з фізичної складової.

Товари для йоги

Будь-які фізичні вправи вимагають хоча б мінімального спеціального обладнання, не стали винятком і найдавніші індійські школи. Безумовно, тут не знадобляться складні електронні пристрої або важкі предмети, проте бажано придбати циліндр для йоги, блок для йоги, гімнастичний килимок.

Гімнастичний килимок

Що стосується гімнастичного килимка, то він потрібен для підвищення комфортності виконання гімнастичного комплексу — з його допомогою можна пом’якшити тверду поверхню підлоги. Безумовно, найкраще користуватися індивідуальним килимком для занять і регулярно очищати його від поту і від інших забруднень.

Спеціальні килимки, призначені для заняття йогою та іншими фітнес-вправами, повинні бути досить щільними, їх поверхня повинна легко піддаватися чищенню і миттю, а також ці вироби повинні бути дуже легкими. Зараз для їх виготовлення найчастіше використовується полівінілхлорид. Матеріал отримує такі якості, як достатня щільність при необхідній м’якості, тому навіть виріб незначної товщини забезпечує комфорт на твердих покриттях. Будь-які вироби з полівінілхлориду легко миються і дуже швидко сохнуть, не втрачаючи при цьому своїх споживчих властивостей.

Циліндр для йоги

Для підвищення ефективності заняттями йогою може знадобитися циліндр для йоги, який використовують і для різних видів фітнес-занять. Такі спеціальні циліндри можуть називатися ролами, масажними валиками для фітнесу, болстерами, проте суть від цього не змінюється. Фахівці вважають, що цей нехитрий предмет може бути використаний як опора при виконанні деяких вправ і як прекрасний стимулятор кровообігу, який допомагає організму справитися з надмірною накопиченням молочної кислоти, яка може стати причиною дискомфорту і больових відчуттів.

Заняття з використанням циліндрів, які призначені спеціально для йоги та фітнесу, допомагають м’язам стати підтягнутими без будь-якого дискомфорту. Такий циліндр-ролл дозволяє провести якісну розминку м’язових тканин і навіть здійснити їх масаж.

Блоки для йоги

Для ефективних занять можуть використовуватися спеціальні блоки для йоги. Це спеціальні допоміжні засоби, які мають форму цегли, але виготовлені з легких матеріалів. Найбільш якісними вважаються блоки, виготовлені з пробки, проте цілком прийнятний варіант — високоякісна синтетична піна.

Такі нехитрі пристосування допомагають правильно виконати вправи, навіть якщо власних можливостей поки недостатньо — блок може бути і хорошою опорою, і компенсувати довжину або висоту, якщо організм поки ще не підготовлений до повних навантажень, наприклад, до повної розтяжки. Такі блоки дозволяють виконувати всі вправи правильно і максимально коректно, не травмуючи при цьому м’язи і суглоби, а досягаючи необхідного ступеня розтяжки поступово. Ці спеціальні пристосування призначені для постійного та інтенсивного використання та вважаються необхідним допоміжним обладнанням, особливо для людей з проблемами хребта, для вагітних жінок і для дітей.

Чому варто зайнятися йогою?

Де придбати все необхідне для занять

Сьогодні придбання необхідних товарів для будь-яких фізичних вправ не становить жодної проблеми. Щоб купити килимок для йоги або будь-яке інше допоміжне пристосування, достатньо звернутися в «Йога інтернет магазин», в інтернет-магазин товарів для спорту чи товаром для здоров’я. Також необхідні предмети можна знайти в роздрібних магазинах товарів для спорту та активного відпочинку, в спортивних супермаркетах і в спеціалізованих відділах багатьох гіпермаркетів.

При покупці дуже важливо з’ясувати всі споживчі властивості товару і при можливості вибору провести ретельне порівняння, щоб вибрати кращий варіант. Також слід звертати увагу на виробника продукції і віддавати перевагу добре зарекомендувавшим себе і відомим у світі спорту і фізичної культури.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню