Сучасна медицина досягла чималих висот в різних галузях: для сьогоднішньої кардіології вже стала можливою пересадка серця виходжуються малюки, які народилися передчасно і з недостатньою вагою; багато захворювань, які ще деякий час назад вважалися невиліковними, піддаються сучаснії терапії. Наскільки важливий при цьому спецодяг для медиків? Чи є різниця, в чому одягнені лікар або медсестра під час операції? Безумовно, успіх лікування, перш за все, залежить від знань, навичок лікаря і кваліфікованого догляду за пацієнтом. Однак спеціальний одяг теж дуже важливий, оскільки забезпечує необхідний ступінь чистоти та стерильність.

Спецодяг для медиків

Що слід вважати спеціальним одягом для співробітників установ сфери охорони здоров’я? Це речі, в яких персонал проводить необхідні маніпуляції з пацієнтами, в тому числі і хірургічні втручання. Цілком зрозуміло, що такий одяг, оскільки він стерильний, дозволяє мінімізувати ризик зараження або інфікування хворого. Спеціальні костюми використовуються в операційних, процедурних, в хірургічній, травматологічній, гінекологічній, офтальмологічній практиці і в будь-яких інших медичних галузях.

Мати можливість придбати медичні костюми недорого дуже важливо, оскільки цей вид одягу найчастіше повинен бути одноразовим. Якщо ж уніформа лікаря або медсестри не одноразова, а призначена для багаторазового використання, то вона постійно піддається дезінфекції та санітарній обробці і тому досить швидко приходить в непридатність. Необхідність постійної заміни і визначає вимоги до вартості спецодягу, який можна вважати витратним матеріалом. До цієї ж категорії відносяться і медичні шапочки, медична білизна. В сучасних установах сфери охорони здоров’я ці дрібні предмети найчастіше бувають одноразовими.

Одноразові шапочки часто використовують не тільки в установах сфери охорони здоров’я, а й в косметичних салонах або в соляріях, коли необхідно прикрити голову клієнта. Такі предмети одноразового використання виготовляються з недорогих нетканих матеріалів, які відрізняються міцністю, гіпоалергенністю і м’якістю.

Що стосується медичної білизни, то це простирадла, серветки і пелюшки, а також рушники, які теж виготовляються з нетканих матеріалів, якщо призначені для одноразового застосування, і з бавовни, якщо передбачається використовувати їх багаторазово. Такі одноразові предмети дуже затребувані в різних медичних сферах, починаючи з хірургії і травматології, а також при спеціальних діагностичних дослідженнях, наприклад, при УЗД або при МРТ. Але і вироби з бавовни теж користуються поки достатнім попитом — наприклад, постільна білизна для медичних стаціонарів.

Невисока вартість таких одноразових предметів дозволяє не витрачати кошти на прання і дезінфекцію, адже ці процеси вимагають ще й часу, і спеціального обладнання, і роботи підготовленого персоналу.

Вартість виробів із бавовняних волокон трохи вище, крім того, слід враховувати необхідність їх постійної санітарної обробки, що теж потребує коштів.

Як вибрати медичний халат

Купівля спецодягу

Коли виникає необхідність придбати спеціальний одяг, то іноді споживачі вважають за краще купити костюм медичний в роздріб. Медичні костюми купити через інтернет, що часто буває істотно дешевше, особливо якщо закуповується партія для всієї установи охорони здоров’я, — це теж досить поширене на сьогодні рішення. Інтернет-магазини пропонують своїм клієнтам широкий вибір необхідних багаторазових і одноразових медичних костюмів та інших предметів одягу і білизни, які повинні бути комфортними і бездоганно чистими. Багато торгових підприємств, в тому числі і роздрібні, і інтернет-магазини, пропонують своїм постійним клієнтам знижки. Для клієнтів такі пропозиції можуть представляти цікавість, бо чим більше стає загальна витрачена на покупки сума, тим більше стає і знижка.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню