Як і інші меблеві предмети, призначені для використання в лікувально-оздоровчих закладах, наприклад в поліклініках, у клініках, у лікарнях, у медичних центрах, в оздоровчих центрах і навіть в косметичних салонах, крісла медичні повинні відповідати певним стандартам і нормам цього обладнання.

Які бувають крісла медичні?

Варто розібратися, яким має бути крісло медичне, оскільки будь-яке медобладнання подібного типу повинно мати цілком конкретні характеристики, які відповідають їх призначенню.Усім людям, а особливо тим, хто має безпосереднє відношення до сфери охорони здоров’я, цілком зрозуміло, що спеціалізовані меблі для стоматологічного кабінету повинні мати зовсім інші характеристики, ніж обладнання, призначене для проведення діалізу або для проведення офтальмологічних процедур. У сучасній промисловості розробляється багато професійних виробів, щоб кожен меблевий предмет у кабінеті конкретного лікаря, у хірургічному залі або в лабораторії відповідав своєму призначенню. Спеціалізовані крісла також мають свої особливості в залежності від того, в якій області медицини використовуються. Наприклад:

  • Крісло Барані для перевірки вестибулярного апарату КВ-1, призначеногодля проведення обертальної проби. Цей професійний виріб не має гострих кутів і оснащений обмежувачем, щоб людина, яка проходить перевірку, не впала і не поранилася.
  • Крісло сорбційне ВР-1 призначене для збору крові. Це обладнання можна відрегулювати, щоб пацієнт міг перебувати в ньому або в сидячомуположенні, або у положенні лежачи.
  • Крісло отоларингологічне КО-1 призначається для проведення різних ЛОР-процедур, воно оснащене підголівником, щоб під час процедури пацієнту було зручно сидіти, і регулятором висоти, для тогощоб медперсонал міг відрегулювати обладнання для зручності проведення певних медичних маніпуляцій.
  • Крісло для проведення лікувань FК-04 призначається для проведення діалізу, цитостатичного лікування, а також для використання в кабінетах переливання крові. Щоб пацієнту було зручно під час тієї чи іншої процедури, крісло обладнане і регулятором висоти, і регулятором спинки, і регулятором частини для гомілки.

Вище наведені лише кілька прикладів цього такого необхідного в медустановах обладнання, але насправді існує набагато більше його видів. Наприклад, тільки медичні крісла-каталки бувають дуже різних моделей, хоча, здавалося б, які особливі характеристики потрібні такому простому обладнанню, призначеному для перевезення пацієнтів у лікарнях. Але сьогодні існує дуже багато різних модифікацій обладнання для лікувальних установ, тому завжди є можливість вибрати потрібний виріб.

Слід сказати, що всі медичні меблі виготовляються з сучасних матеріалів, які легко миються і піддаються санітарній обробці дезінфекційними засобами, що для лікувальних установ дуже важливо, тому як часта санобробка дозволяє уникнути поширення інфекцій.

Крісла медичні

Де придбати?

Якщо в лікувально-оздоровчий заклад необхідно придбати медичне крісло, купити це професійне обладнання можна в спеціалізованих магазинах, які займаються продажем відповідного товару, і на спеціалізованих інтернет-майданчиках, таких як сайт Aflumed. Перш ніж оплатити покупку, потрібно поговорити з продавцем-консультантом, щоб дізнатися, чи сертифікований товар і чи відповідає він усім вимогам, бо різні модифікації одного і того ж обладнання можуть мати деякі невеликі, але дуже важливі відмінності.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню