Цей різновид невеликого одномісного дивана без спинок, який став популярним ще в античні часи, коли прикрашала вишукані інтер’єри в палацах аристократів, залишився затребуваним і в XXI столітті. Однак зараз такі меблі у вітальнях і в спальнях зустріти майже неможливо, хоча вона і не пішла в минуле разом з Давнім Римом або Давньою Грецією — зараз такі предмети меблювання широко застосовуються в якості медичних меблів.

Застосування в установах охорони здоров’я

Те, що раніше вважалося елементом вишуканості і еталоном краси при створенні інтер’єру житлових приміщень і ознакою доброго смаку, а також чималого матеріального достатку, сьогодні перетворився в невід’ємну частину меблювання закладів охорони здоров’я. Ці невибагливі диванчики без спинок і підлокітників стоять в кабінетах завідуючих відділеннями районних лікарень або найвідоміших клінік, в маніпуляційних приміщеннях, в кабінетах лікарів, які ведуть прийом в звичайних поліклініках або займаються приватною практикою. Безумовно, меблі, які потрібні для різних цілей, трохи відрізняється в залежності від призначення:

  • Кушетка оглядовий призначена для зручності огляду пацієнта.
  • Массажна кушеткавикористовується для масажів.
  • Косметологічніспеціальні меблі знаходить застосування в косметологічних кабінетах і клініках як зручне для клієнта і лікаря-косметолога обладнання.
  • Фізіотерепевтичніпредмети спеціалізованих меблів застосовуються для проведення сеансів фізіотерапевтичних процедур, при яких пацієнт повинен не сидіти, а лежати.

Багато моделей таких меблів мають підголівник, висоту якого можна регулювати для максимального комфорту пацієнта і обслуговуючого персоналу, що проводить відповідні процедури. Крім того, у багатьох моделях можуть складатися ніжки.

Дуже важливо, щоб оббивні матеріали, які використовуються при виготовленні, були стійкі до впливу засобів, що застосовуються для санітарної обробки і дезінфекції.

Сталевий профіль каркасу забезпечує міцність і довговічність виробу.

Прості медичні кушетки в Україні

Де і як купити медичну кушетку

Кушетка медична, ціна на яку може відрізнятися в залежності від особливостей конструкції, використаних матеріалів та цінової політики виробника, все одно вважається одним з найдоступніших і затребуваних видів меблювання в поліклініках, лікарнях, медичних центрах. Однак медичні кушетки б/у, поза всякими сумнівами, мають ще нижчу ціну, хоча дуже часто їх якість нічим не гірше, ніж якість нових виробів. Купити б/у медичну кушетку в Україні абсолютно нескладно — для цього потрібно просто звернутися на сайт, де є пропозиції з продажу вживаних предметів, в тому числі і предметів меблювання.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню