У розділі «Товари для магазинів» усі товари розсортовані по 12 категоріям, у кожній з яких зосереджені вироби, які відносяться до певного виду мед товарів. Такий підхід дозволяє відвідувачам сайту легко знаходити необхідні вироби медичного призначення, не витрачаючи при цьому ні хвилини зайвого часу і не плутаючись у видах товарів, яких дуже і дуже багато на сторінках інтернет-порталу Aflumed.

Категорія «Мама і малюк» спеціально створена для того, щоб люди, що зацікавлені в виробах для мам і дітей, наприклад, ваги для новонародженого або молоковідсмоктувачі, могли дуже швидко знайти ці важливі для сім’ї, у якій нещодавно з’явилось немовля, предмети. Саме у цій категорії запропоновані товари для мам, такі як фетальний Доплер і монітори (спеціальні пристрої для прослуховування серцебиття плоду в домашніх умовах), а також радіоняня і відеоняня (пристрої, призначені для контролювання батьками немовляти, коли дорослі знаходяться в іншій кімнаті) і інші предмети, які необхідні в такий відповідальний в житті кожної родини період — очікування появи на світ дитини та перші місяці після його народження.

Дитячі товари, інформація про які розміщена на дошці медичних оголошень, наприклад, дитяче харчування і косметика для малюка, дозволяють батькам якісно доглядати за новонародженим і за дітьми, які вже не є новонародженими. Вироби медичного призначення, які представлені в цьому розділі, дають можливість мамам якнайкраще піклуватися і про здоров’я немовляти, і про своє власне здоров’я, а також дозволяють щодня контролювати розвиток своєї дитини, що для люблячих батьків важливо, адже здоровий і добре розвинений малюк приносить всім величезну радість.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню