Кілька слів про масаж

З’явившись за тисячі років до нашої ери, масаж став найважливішим засобом полегшити страждання багатьох людей. Розминка тіла була відома в Стародавньому Китаї і в Давньому Єгипті, в Древньому Римі і в Стародавній Греції. Але за всю багатотисячну історію відомі лише чотири основні види масажу: спортивний (мабуть, тому що він набув особливої популярності в Греції), лікувальний (можна припустити, що його витоки знаходяться в Стародавньому Китаї), гігієнічний, який міг виникнути одночасно в багатьох регіонах, і косметичний, яким напевно цікавилися і в Індії, і в Єгипті, і в Стародавньому Римі. Однак між різновидами розтирання тіла провести чіткі межі просто неможливо.

З часів глибокої давнини лікувальні розтирання використовувався і при лікуванні безлічі станів і захворювань, і на відновлювальному етапі. Дуже важливий масаж при лікуванні органів опорно-рухового апарату, нервової системи, системи кровообігу, шлунково-кишкового тракту і безлічі інших проблем зі здоров’ям.

Не секрет, що якість масажу залежить від майстерності масажиста, але ж масажисту повинно бути зручно, та й пацієнт повинен відчувати під час процедури розслаблення і комфорт. Саме тому настільки важливі спеціально пристосовані саме для цієї процедури столи, кушетки і навіть спеціальні крісла, які стали популярними останнім часом.

Крісло для масажу

Призначений для сидіння і відпочинку предмет, який може замінити кваліфікованого масажиста? Чи це можливо?

Так, сьогодні існують спеціальні складні конструкції, які поєднують в собі і функції предмета меблювання, і функції виконання якісного масажу.

  • Масажні крісла для дому, звичайно ж, більш масивні, ніж такі пристосування для застосування в офісі, так і функцій і можливостей тут набагато більше. Слід відразу ж зазначити, що використання в домашніх умовах такого предмета меблювання дозволить отримувати якісний масаж в будь-який час. Однак слід звернути увагу, що таке придбання— це досить громіздка конструкція, тому для малогабаритних квартир типу «хрущовка» або «гостинка» воно може і не підійти саме через свої габарити. Але і менше воно бути не може, так як всередині цього виробу медичного призначення заховано чимало найточнішої електроніки.
  • Офісні масажні крісла — це незамінні для багатьох офісних працівників пристосування. Звичайно, кількість різновидів масажу на цьому майже чарівному сидіні все ж менше, проте цей предмет офісного меблювання дозволить в буквальному сенсі, не встаючи з робочого місця, отримати якісний масаж спини, попереку, хребта. Десять хвилин працюючого масажного крісла дозволять забути про біль і про дискомфорт. А як бонус додасться ще й гарний настрій. Дуже важливо, що останнім часом у багатьох компаніях таке обладнання встановлюється в кімнатах відпочинку персоналу, щоб будь-який співробітник зміг при необхідності розслабитися. Хоча найважливіший стимул для керівників — скорочення кількості захворювань, в тому числі і професійних, а також скорочення виплат за листками непрацездатності. Ще один безумовний «плюс» — психологічна атмосфера в таких офісах завжди стає краще.
  • Крісло для масажу ніг — теж вельми корисний винахід, оскільки якісний масаж ніг дозволяє організму краще насичуватися киснем, що дуже важливо для правильної та безперебійної роботи всіх органів і систем організму, кровообіг у всьому організмі активізується, а м’язи стають більш еластичними. Стає зрозуміло, що завдяки цьому обладнанню про втому ніг теж можна забути.

Масажні крісла від болів в спині

Де і як купити масажне крісло

Придбання масажного обладнання — завдання абсолютно нескладне, так як ці пристосування в величезному асортименті пропонує будь-який магазин масажних крісел. Хотілося б відзначити, що інтернет-магазини такої спеціалізації часто мають у своєму розпорядженні більш широким асортиментом продукції. При покупці дуже важливо, щоб в радісній метушні від чудового придбання не забути про необхідні документи. Це дійсно важливо, оскільки будь-яке масажне крісло — це дуже складний комплекс електронного обладнання. Так що слід не забути і про товарний чек, і про гарантійний талон з усіма підписами та печатками, і про список гарантійних майстерень. Безумовно, і японська, і німецька, і навіть китайська техніка дуже надійні і довговічні, але в цьому випадку, як і при будь-якій іншій недешевої покупці, краще підстрахуватися і все ж мати в руках усі необхідні документи.

Іноді люди замислюються про покупку товару, що був у використанні. Масажне крісло б/у може виявитися цілком прийнятною і більш актуальною за ціною альтернативою, якщо всі вузли і агрегати цього складного технічного пристосування знаходяться в робочому стані.

Безумовно, тепло людських рук не здатний замінити жоден механізм. Але реальність така, що все частіше люди користуються механічними і електронними пристроями: кава з електрокавоварки, свіжий хліб з електрохлебопечкі, так що електронне масажне крісло — це ще одна данина сучасності, тим більше, що це зручно і корисно.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню