Масаж — це далеко не новий винахід і був відомий ще в Давньому Єгипті і в Стародавньому Китаї: давньокитайські трактати, які залишаються авторитетними джерелами досі, радили ретельно розминати тіло, щоб захищатися від застуд і від інших хвороб, а також щоб зберегти рухливість. А якщо згадати Стародавню Грецію, то там медицина вважала масаж найважливішою частиною оздоровчих і лікувальних процедур. Однак вперше об’єднання масажистів-професіоналів, з’явилося тільки в 1894 році, і сталося це в Лондоні. Цілком зрозуміло, що разом з масажем розвивалися не тільки спеціальна техніка і прийоми, але і спеціальне обладнання для якісного проведення таких процедур.

Масажне обладнання

Ефективна процедура передбачає якісне обладнання, яке дозволить виконати необхідні маніпуляції з максимальною якістю. Сьогодні невигадлива, з точки зору неспеціаліста, процедура, може проводитися на різному професійному обладнанні:

  • Спеціальна масажна кушетка, на якій буде зручно пацієнту і яка полегшить дуже нелегкупрацю лікаря-масажиста.
  • Спеціальний стіл для масажу: до такого столу зручно підійти з будь-якого боку і є можливість змінювати його висоту в залежності від зростумасажиста і від інших обставин, наприклад від різних прийомів, які використовуються під час процедури. Крім стаціонарного обладнання, бувають складні масажні столи і переносні. Переносний масажний стіл, набагато легше стаціонарного і його зручно переміщати, щоб мати можливість виконати необхідні лікувальні маніпуляції в тому місці, де це зручно пацієнтові, оскільки не всі пацієнти здатні самостійно пересуватися. Деякі моделі спеціальних столів мають гідравлічне регулювання висоти і інші особливості конструкції.
  • Іноді застосовується масажне крісло, в якому використовуються найрізноманітніші технології та яке може з успіхом замінити весь спеціалізований кабінет. Таке крісло дозволяє виконувати розтирання, розминання, поплескування, витягування і інші види масажної дії, навіть не виходячи з дому. Дуже важливо, що таке обладнання дозволяє впливати не тільки на спину або сідничні м’язи, але і на шию, яка нерідко страждає і вимагає спеціальних процедур, і на ноги, включаючи стопи.

Оскільки обладнання для спеціальних процедур дуже різне, то і ціна на нього теж може дуже відрізнятися. Однак купити масажний стіл недорого цілком реально: це буде або виріб найпростішої конструкції, або виріб, що вже був у вжитку. Але найголовніше для якості процесу — це не вартість обладнання чи аксесуарів, а майстерність масажиста, який цю процедуру виконує.

Крісла для масажу для салонів

Користь масажу

Яку користь отримує організм від масажу? Тобто наскільки потрібна ця маніпуляція (до речі, часто досить чутлива, а то і хвороблива)? Про користь розминання тіла багаторазово писали ще Гіппократ і Авіценна, а вже їх авторитет в світі медицини ніхто не зможе заперечити або навіть поставити під сумнів. А, наприклад, життєлюб і веселун Марк Твен стверджував, що, відмовившись від масажу, для збереження здоров’я доведеться відмовитися і від смачної їжі, і від приємних занять. Що ж насправді відбувається під час масажу?

  • Капілярнийкровообіг суттєво активізується, що покращує живлення тканин;
  • Активізується оновлення клітин і їх харчування, оскільки посилюється міжклітинний метаболізм;
  • Продукти метаболізму видаляються швидко і ефективно, що робить неможливимпояву застійних явищ;
  • Циркуляція лімфи активізується і прискорюється, що благотворно впливає на імунітет;
  • Процесси відновлення клітин активізуються, що прискорює загоєння пошкоджених тканин;
  • Організм омолоджується і стає більш здоровим і активним.

А це лише якісний масаж на якісному спеціальному обладнанні! Так що не слід нехтувати ні процедурою, ні вибором лікаря, ні відповідного устаткування, яке, хоч і не найважливіша умова для якості процедури, але все ж істотно полегшує її проведення і навіть покращує результат.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню