Як відомо, в медицині дрібниць не буває. Не можна вважати дрібницею і одяг, призначеийу для співробітників лікарняних установ, в тому числі і халати, адже зовнішній вигляд лікарів і сестер дисциплінує не тільки сам персонал лікарень і поліклінік, а й пацієнтів і їх родичів, і навіть надає хворим почуття впевненості в якнайшвидшому одужані.

Вимоги до спеціального одягу

Поза всякими сумнівами, медичний одяг повинен задовольняти багато вимог:

  • Перш за все, такі речі повинні відповідати найсуворішимвимогам правил гігієни — в процесі експлуатації ці речі будуть часто піддаватися пранню і тому повинні бути придатними для частого впливу води і засобів для прання та дезінфекції, а також досить швидко сохнути і легко піддаватися прасування. Через необхідність частого прання та дезінфекції будь-які предмети уніформи повинні бути зносостійкими.
  • Уніформа для медперсоналу повинна бути зручною для роботи в будь-якому спеціалізованому закладі, будь то районна поліклініка, лікарня або спеціалізована клініка.
  • Речі, призначені для лікарів і середнього медперсоналу, повинні бути гіпоалергенними, оскільки пацієнти через хворобу або через вплив лікарських засобів можуть бути дуже чутливими до будь-яких алергенів (більше, ніж здорові люди).
  • Дуже важливо, щоб уніформа була гігроскопічною, тобто легко пропускала вологу. Найчастіше для таких виробів використовується тканина з бавовняних волокон, яка може позначатися як «хлопок» або «котон».
  • Одною знеобхідних умов — є точна відповідність розміру, що дозволяє персоналу легко рухатися і зручно себе почувати при різних маніпуляціях.
  • Коліруніформи може бути і традиційним білим, і будь-яким іншим, наприклад, зеленим або синім. Часто колір регламентується прийнятими в клініці традиціями, хоча в багатьох установах персонал може вибирати колір уніформи на свій смак.
  • Орім цього, багато медпрацівників (а це часто жінки) хочуть, щоб сучасний спецодяг відповідала модним тенденціям, тому сучасна промисловість випускає уніформу різних фасонів, надаючи покупцям можливість вибору.

Як вибрати медичний халат

Де купити медичний халат

Сьогодні покупка уніформи для співробітників поліклінічних і лікарняних установ — завдання не дуже складне. Якщо немає необхідності в примірці, то можна купити медичний халат в інтернеті, де нескладно знайти магазин медичних халатів, які легко задовольнять будь-які вимоги до цього виду спеціалізованого одягу. «Медичний халат, Україна» — такі оголошення можна побачити не тільки в інтернеті і в спеціалізованій пресі, але і на спеціалізованих галузевих виставках, де можна не тільки ознайомитися з новими моделями, які пропонує промисловість, а й придбати їх за прийнятною ціною.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню