Сьогодні нікого не потрібно переконувати, що одне з найважливіших умов і здоров’я, і працездатності, і настрою — це сон, без якого людина дуже швидко перетворюється в нездатну думати маріонетку, а потім і вимикається з реальності, причому іноді відсутність сну може закінчитися летальним результатом. Але цілком реальна й інша ситуація, коли людина, начебто, і спить, але вже якийсь надто неспокійний цей процес. І вранці багато людей відчувають себе не набагато краще, ніж ввечері — голова важка, спина болить, суглоби ломить.

За даними багатьох досліджень, і безсоння, і неприємні відчуття після нічного відпочинку можуть бути пов’язані просто з неправильними матрацами та подушками — головними аксесуарами для нічного відпочинку. На щастя, давно минули ті часи, коли перини і подушки передавалися від матері до дочки і були справжні пухові або пір’яні гори. Сучасні виробники пропонують зовсім інші аксесуари для повноцінного і здорового сну, які мають спеціальні підтримуючі і розслаблюючі властивості.

Ортопедичні матраци та подушки

Що ж таке ортопедичні матраци та подушки? Це необхідні для абсолютної більшості людей аксесуари для здорового відпочинку, які покликані підтримувати тіло в анатомічно правильному положенні, тому сон на них дійсно забезпечує організму справжній відпочинок. Дуже важливо, що ортопедичний матрац (як вибрати такий виріб, можна прочитати в інтернеті або запитати в будь-якому торговому підприємстві, що займається продажами саме таких товарів) сьогодні доступний практично кожному. Дуже важливо, що розміри таких виробів теж можуть бути різними і підійдуть для будь-якого спального місця. Головна перевага таких спеціальних матраців — їх ідеальна пристосованість до вигинів людського хребта, саме тому спина після нічного або денного відпочинку на такому матраці ніколи не болить.

Кому ж потрібні спеціальні аксесуари для сну?

  • Насамперед, це люди, які вже мають якісь проблеми з хребтом.
  • Без сумнівів, такий виріб буде дуже до речі вагітним жінкам, чий хребет відчуває подвійне навантаження.
  • Виявиться доречітакий матрац і подушка і літнім людям, у яких в силу вікових змін ослаблений опорно-руховий апарат.
  • Обов’язково сподобається спати на такому ліжку дітям і підліткам, тим більше, що такий відпочинок зможе гарантувати здоров’я опорно-рухового апарату і особливо хребетного стовпа.

Одним словом, складно знайти людину, якій би не підійшли і не були б до речі ортопедичні аксесуари для здорового сну.

Магазини ортопедичних матраців і будь-який інтернет-магазин ортопедичних матраців з задоволенням дадуть всі необхідні консультації, розкажуть про використані матеріали, про правила експлуатації і допоможуть підібрати виріб потрібного розміру. При цьому на всю продукцію обов’язково надається досить значна гарантія.

Ортопедичний матрац чому варто купити

Ортопедична подушка для сну

Не менше значення для здорового сну, що дає повноцінний відпочинок, має подушка. Традиційно для виготовлення подушок використовувалися пух або пір’яні фрагменти з оперіння різної птиці, хоча найчастіше використовувалося пір’я домашньої птиці, яка була практично в кожному господарстві. Цікаво, що в старі часи подушки виготовлялися досить великого розміру і були обов’язково квадратної форми.

Сучасна людина давно прийшла до висновку, що зручніше за все для сну якісний ортопедичний виріб, тому що правильна ортопедична подушка добре підтримує шию в області шийних хребців, тому людина може як слід виспатися і відпочити. Крім того, сучасні аксесуари, які підкладають під голову, далеко не завжди мають квадратну форму, а часто бувають прямокутними. Що стосується матеріалів, то як і раніше можуть використовуватися і пух або пух-перо, але після ретельної обробки, щоб в пуху не залишилися жити якісь дрібні шкідники або мікроорганізми. Також деякі спеціальні вироби для сну виготовляють з бавовни, гречаного лушпиння, льону, бамбукового волокна і з інших матеріалів. Досить популярною стала останнім часом латексна ортопедична подушка, яка чудово підтримує голову і шию лежачого, дозволяючи людині відмінно відпочити і встати вранці з новими силами і з хорошим настроєм.

Хочеться ще раз підкреслити, що сон — найважливіший фізіологічний процес в житті будь-якої людини, що забезпечує працездатність, здатність мислити і приймати правильні рішення. І дуже важливо забезпечити кожному можливість не просто задрімати десь в куточку, а повноцінно відпочити і виспатися, відновлюючи фізичні, психологічні і розумові сили. А ортопедичні вироби для повноцінного відпочинку в цьому ефективно допоможуть

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню