Багато років тому існувала радіопередача, яка мала саме таку назву — «Радіоняня», і в цій передачі, яка була призначена для маленьких слухачів, звучали ті матеріали, які допомагали малюкам розвиватися і були для них цікавими. Однак час на місці не стоїть, і у багатьох ця досить популярна свого часу передача залишилася тільки в пам’яті — з ефіру вона давно зникла. Але ж діти до сих пір хочуть щось слухати — то казку, то колискову, а, крім того, няня на те і няня, щоб їй можна було довірити малюка хоча б ненадовго. Що стосується відеонянь, то в колишні часи про них навіть ніхто не думав — адже і телевізор був далеко не в кожному будинку. Так, час нестримно рухається вперед, і на зміну знайомої передачі прийшов електронний пристрій з такою ж назвою.

Радіоняня і її особливості

Багато сучасних мам мріють купити радіоняню, навіть якщо це радіоняня б/у. Чому це так і що такого цінного в цьому сучасному гаджеті, який давно відомий у багатьох країнах, але називається трохи інакше? Наприклад, у Великій Британії такий прилад називають бебісітера, а в Німеччині він іменується бебіруфом, проте назва не змінює суті — прилад призначений для того, щоб батьки, що знаходяться на деякій відстані від дитячого ліжечка, наприклад, у сусідній кімнаті, могли контролювати ситуацію зі своїм малюком . Звичайно, ніякий прилад не замінить живу няню і, тим більше, маму, проте і досягнення сучасної технічної думки цілком можуть стати корисними.

Отже, сучасна радіоняня — це електронний прилад, який має компактний розмір і складається з двох пов’язаних між собою блоків. Так званий дитячий блок повинен знаходитися в безпосередній близькості від малюка, а ось батьківський блок повинен бути поруч з мамою — така своєрідна майже іграшкова радіостанція, що дозволяє батькам чути абсолютно все, що відбувається з дитиною і біля нього. Ось деякі особливості цього чудового приладу:

  • І дитячий, і батьківський блок отримують необхідне живлення від звичайних батарейок або від акумуляторів, тому комплектація передбачає наявність зарядного пристрою або ж спеціального адаптера.
  • Вказанний радіус дії передбачає, що пристрій працює практично на відкритій місцевості і без будь-яких перешкод. Якщо ж мова йде про житловому багатоквартирному будинку, то перешкоди обов’язково будуть— бетонні стіни, працюючі електроприлади, включені інші гаджети. Так що перешкоди цілком можливі, особливо на максимальних передбачених відстанях.
  • Найкраще за всевіддати перевагу цифровій моделі, оскільки така модель краще підтримує зв’язок і сама знаходить вільний канал зв’язку, а ось аналогові моделі вимагають постійної уваги і перемикання каналів вручну.
  • Дуже важливий двосторонній зв’язок, що дозволяє і батькам чути свого малюка, і дитині чути своїх батьків, тому мама може спілкуватися з малюком і щось йому говорити або навіть наспівувати, поки потрапить в дитячу.
  • Сучасні моделі радіонянь додатково обладнані нічниками, що дозволяють забезпечити нічне освітлення, якщо малюк боїться темряви; термометрами, щоб контролювати температуру повітря в приміщенні; і навіть можливістю поставити аудіозапис, наприклад, колискової.

Радіоняня — купити в Україні будь-яку модель зовсім не складно, оскільки ці гаджети пропонують і інтернет-магазини, і магазини дитячих товарів, і інші торгові підприємства. Особливою популярністю користуються добре зарекомендувала себе радіоняня chicco — цей бренд різних товарів для дітей має цілком заслужену популярність.

Відеоняня чи варто купити б/у

Відеоняня

Ще один сучасний гаджет для дитячої кімнати — це відеоняня, яка дозволяє не тільки чути свого малюка, але і бачити його. По суті, в дитячій необхідно встановити передавач, а з собою слід брати приймач (приймаючий пристрій).

Безумовно, це більш складний гаджет, тому тут необхідні і спеціальні дроти, можливо — акумулятори, що забезпечують роботу моніторів, пристрої, що забезпечують зарядку. І дуже важливо постійно стежити за рівнем зарядки пристрою.

Що стосується необхідних налаштувань, то тут можна буде зробити не тільки звук, але і зображення, включаючи контрастність і яскравість.

Дуже зручна бездротова відеоняня, тому що з такою моделлю не доведеться возитися з вічно заплутуючись проводами, та й взагалі — це вже обладнання нового покоління, яке завжди на крок попереду попередніх моделей.

Але що робити, якщо сімейний бюджет не дозволяє обзавестися такою необхідною помічницею? Сьогодні є можливість зробити таке придбання, як видеоняня б/у, адже діти ростуть швидко, і багатьом батькам, чиї діти вже підросли, цей гаджет стає непотрібним, проте він цілком може виростити ще не одне покоління найкращих і найрозумніших дітей.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню