Практично в будь-якому будинку неодмінно є якась медична техніка: тонометри, інгалятори (небулайзери), слухові апарати, електронні термометри, глюкометри, масажери. Безумовно, вся продукція медичного призначення, яка продається офіційними дистриб’юторами, офіційними представниками або навіть просто відомими магазинами товарів для здоров’я, має і сертифікати відповідності, і гарантійний термін експлуатації, і гарантійні талони, якщо знадобиться гарантійне сервісне обслуговування або ремонтні роботи.

Звичайно при покупці будь-якої техніки, в тому числі і медичної, кожен покупець сподівається, що ця продукція зможе вірою і правдою прослужити багато і багато років, але будь-який товар все ж може вийти з ладу. А це означає, що навіть брендова електроніка найвідоміших виробників, яка вважається найнадійнішою, іноді дає збій і вимагає втручання фахівця. Крім того, будь-яка техніка (тим більше, спеціальна) потребує  сервісного обслуговування, особливо це стосується таких вимірювальних приладів, як тонометри, показники яких дуже важливі для визначення стану здоров’я.

Сервісні центри

І якщо в разі поломки ремонт будь-якої спеціальної техніки абсолютно необхідний і це не викликає жодних сумнівів, то з приводу сервісного обслуговування нерідко виникають сумніви — чи варто звертатися в сервіс-центр, якщо прилад нормально працює. Насправді, щоб порятунок медичного обладнання не стало нагальною потребою, необхідно своєчасно звертатися до фахівців із сервісного обслуговування, які зможуть якісно продіагностувати будь-який прилад, необхідний для спеціальних вимірювань або маніпуляцій, і усунути дрібні неполадки, які звичайному користувачеві можуть бути і непомітні.

сервіс медтехніки

Один з найпоширеніших видів ремонту, які вимагає медтехніка, — ремонт тонометрів. Пристрій може неправильно вимірювати артеріальний тиск, можуть зламатися і вийти з ладу будь-які комплектуючі, на прилад може потрапити вода або будь-яка інша рідина, іноді порушується герметичність манжети тонометра, виходить з ладу груша, якщо тонометр в повному обсязі автоматичний, — поломки обладнання можуть бути абсолютно різними. Але будь-яка з поломок — це ще не привід негайно купувати щось нове, оскільки в більшості випадків медичне обладнання підлягає ремонту і заміни практично всіх частин. Найчастіше якісне втручання фахівця обійдеться дешевше, ніж покупка нової медичної техніки.

Те ж стосується і небулайзерів, і слухових апаратів, і глюкометрів, і будь-якого іншого спеціального обладнання, яке відноситься до категорії товарів для здоров’я.

Щоб здійснити своєчасний і якісний ремонт медтехніки, Київ пропонує послуги чималої кількості сервіс-центрів або гарантійних майстерень, адреси яких обов’язково розміщуються в гарантійних талонах на будь-яку медичну техніку і які можна дізнатися в довідковій службі або в інтернеті.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню