Практично кожна людина знає, що таке ростомір і навіщо він потрібен. Людям, далеким від медицини, може здатися, що це медичне обладнання залишається все такою ж простою конструкцією, як це було і десять, і тридцять, і навіть сто років тому, оскільки й вдосконалити особливо-то й нема чого, хіба що дизайн, особливо якщо мова йде про ростомір, призначених для вимірювання росту дітей. Однак сучасне медобладнання, навіть таке просте, сьогодні відрізняється різноманітністю конструкцій і функціональним наповненням. То якими ж бувають ростоміри медичні?

Види ростомірів

Практично всі лікувально-оздоровчі установи неодмінно укомплектовані таким простим, але дуже необхідним медобладнанням, як ростомір. Цей вид спеціального медичного обладнання є в поліклініках для дорослих і для дітей, у лікарнях, в сучасних медичних центрах і в санаторіях, бо зростання людини — дуже важливий антропометричний параметр, який може дати лікареві додаткові дані про розвиток і про стан здоров’я людини. Вимірювання довжини тіла немовлят, дітей і підлітків — це найважливіший показник нормального розвитку дитини в ранньому віці, у молодшому і в середньому дитячому віці аж до того моменту, коли юнак чи дівчина досягає зрілості, коли відбувається припинення росту. Вимірювання довжини тіла дорослої людини допомагає визначити відповідність маси тіла і росту, щоб з’ясувати ступінь відхилення, бо цей показник може бути дуже важливим при встановленні різноманітних діагнозів.

Ростомір де купити

І раніше, і зараз деякі ростоміри медичні дозволяли лише вимірювати довжину тіла людини, але багато сучасних моделей цього спеціального медобладнання оснащені також і деякими корисними додатковими функціями. Існують такі види цього спеціального медвиробу:

  • Ростомір настінний. Це виріб, який кріпиться до стіни спеціальними утримувачами, і дозволяє виміряти зріст людини в положенні стоячи.
  • Ростомір підлоговий також дозволяє лише вимірювати зріст людини в положенні стоячи. Вимірювання проводять за допомогою рухомого рівня.
  • Підлоговий ростомір з механічними вагами дає можливість одночасно вимірювати довжину і вагу тіла.
  • Ростомір підлоговий з електронними вагами також дозволяє вимірювати одночасно і зростання, і вагулюдини.
  • Ростомір дитячий РД 1 використовується в пологових будинках, удитячих лікарнях і в кабінетах педіатрів для вимірювання довжини тіла немовлят.

Є й такі конструкції цього медобладнання, які дозволяють вимірювати зріст людини в положенні сидячи. Існують також і ростоміри для дітей, які можна використовувати не тільки в дитячих поліклініках та в лікарнях, але і в домашніх умовах, бо це спеціалізоване обладнання виглядає дуже яскраво і цікаво, тому може прикрасити будь-яку дитячу кімнату.

Це медобладнання зазвичай виготовляється з міцних і безпечних сучасних матеріалів, які можна піддавати частою санітарній обробці мийними та дезінфекційними засобами.

Де купити?

Таке медичне обладнання, як ростомір, купити можна в спеціалізованих магазинах і в інтернет-магазинах, які торгують як найпростішими медвиробами, такими як ширми, так і складним устаткуванням, призначеним для проведення таких процедур, як діаліз. На торговому майданчику Aflumed також є досить широкий вибір найрізноманітнішого спеціального устаткування, призначеного для лікувально-оздоровчих установ. На нашому сайті за досить помірними цінами пропонуються різні види медичних меблів, устаткування, медичних апаратів і пристосувань, також є і такі медвироби, як зростомір медичний, ціна якого може бути значно нижчою, ніж на багатьох торгових підприємствах, які займаються продажем медобладнання.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню