Яких тільки шафок і їх різновидів не знала історія! Цей предмет меблів міг бути з ящиками і скриньками, з дверцятами або без них. А вже зберігатися тут могло що завгодно: посуд, книги, одяг, дорогі речі. Різновидів таких спеціалізованих предметів, призначених для зберігання, теж було чимало — різні розміри, різні кріплення і установка, різне призначення і навіть різні назви. Але все це має відношення до старих часів. Зараз це тільки вельми утилітарний предмет, і використовуватися він може для зберігання білизни (білизняний), для посуду, для зберігання книг (книжковий), для кухонних предметів. Існує ще не менше півтора десятків найрізноманітніших варіантів, як їх використовуються в побуті звичайної людини і звичайної сім’ї.

Але ж є ще й вироби спеціальні, які виготовляються не з дерева або ДСП, а зі скла і легкого металевого каркаса, а також з металу. Такі меблі не вбирають запахи, пожежобезпечні, мають достатню міцність. І ось такі шафи мають, як правило, спеціальне призначення: лабораторні, медичні, збройові, сейфові, інструментальні та інші.

В установах охорони здоров’я широко використовується спеціальні меблі — медичні.

Різновиди медичних шаф

Для використання в закладах охорони здоров’я необхідні особливі меблі, які повинні не тільки виконувати певні функції, а й легко чиститься і дезінфікувати. Крім того, в таких меблях може проливатися будь-яка рідина, в тому числі і агресивна, тому матеріал повинен витримувати і такі неприємності.

Найчастіше в установах охорони здоров’я використовуються кілька різновидів шаф.

Сухожарова шафа медична, який ще називається повітряним стерилізатором, використовується для простої, але при цьому досить ефективною стерилізації (знезараження) інструментів та інших речей. Фізичні властивості, форма і цілісність стерилізуємих предметів повністю зберігається, тому що стерилізація відбувається за рахунок сухого тепла, яке має чудові проникаючі здібності і властивості. Таким чином, стерилізація відбувається за рахунок руху (циркуляції) гарячого повітря в камері з термостійкого матеріалу. Такі шафи використовуються в багатьох сферах медицини, а також в різних лабораторіях і в деяких промислових галузях. Дуже важливо, що стерилізувати різні предмети можна і упаковані, і розпаковані. Також найважливіша особливість — металеві інструменти і скляні поверхні не псуються, оскільки обробка проводиться сухим повітрям, що виключає ерозію або корозію поверхонь. Але оброблювані предмети обов’язково повинні мати певний ступінь термостійкості.

Шафа медична для інструментів виготовляється найчастіше з нержавіючої сталі, що дозволяє уникнути корозії. Також в таких шафах іноді можуть зберігатися і деякі лікарські препарати. Навіть виготовлені з нержавіючої сталі шафи для зберігання спеціальних інструментів мають дверцята, виготовлені з особливо міцного скла — через скло неважко помітити, що лежить на полицях, тому простіше визначити, де знаходяться потрібні інструменти. Дуже важливо, що вироби з нержавіючої сталі легко дезінфікувати, не побоюючись корозійного пошкодження. Використовуються такі шафи в різних установах охорони здоров’я.

Шафа для медикаментів, яка є в будь-якій лікарні чи поліклініці, а також в аптечних установах і в приватних лікарських кабінетах призначена для зберігання ліків в безпечних умовах і для можливої демонстрації через скло, не відкриваючи дверцята. Такі меблі обов’язково відповідають всім вимогам до виробів спеціального призначення та санітарним нормам. Дуже важливо, що догляд за такими меблями нескладний, оскільки матеріали стійкі до миючих та дезінфікуючих засобів. Обов’язкова умова — неможливість несанкціонованого доступу до лікарських засобів, тому будь-який предмет меблів, призначений для зберігання лікарських засобів, закривається на індивідуальний замок. Скляні полиці дуже міцні і здатні витримувати навантаження до 10 кг.

Продаж медичних меблів

Продаж медичних меблів

Продаж спеціалізованих меблів здійснюється в спеціалізованих магазинах медичних меблів і в спеціалізованих інтернет-магазинах. Крім того, якщо необхідно закупити обладнання для крупної установи охорони здоров’я, тобто можливість зробити оптове замовлення на підприємстві-виробнику. При цьому можна навіть вказати бажані параметри і розміри обладнання. Однак якщо потрібно купити шафу медичну то, безумовно, краще за все звернеться до відомих і зарекомендувавших себе на ринку продавців меблів для закладів охорони здоров’я та медичного обладнання, будь то роздрібний магазин, магазин-склад або інтернет-майданчик. При купівлі будь-якого медичного обладнання, навіть якщо це предмети невисокої складності, дуже важливо отримати всі супроводжуючі товар документи, в тому числі і сертифікати відповідності, які підтверджують безпеку товару.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню