У сучасному світі існує величезна кількість найрізноманітніших медичних меблів, які призначені для використання і в кабінетах лікарів, і в лікарняних палах, і в хірургічних залах. Ширми медичні — це різновид спеціалізованих меблів, який використовують в різних сферах охорони здоров’я, і в залежності від того, з якою метою було виготовлене це обладнання, підбирається його форма.

Які ширми медичні існують?

Варто трохи докладніше розібратися, навіщо потрібен, здавалося б, абсолютно простий вид спеціалізованих меблів, за допомогою якого можна виміряти медичну ширму. Однак варто тільки згадати, що це обладнання було розроблене для зонування простору в кабінетах лікарів, у палатах і навіть в операційних залах, щоб розділити на окремі зони ці приміщення, — і відразу ж стає зрозуміло, що якісна медична ширма являє собою вкрай необхідний предмет меблів в мед установах. Існує кілька видів цієї легкої перегородки, тому в залежності від того, з якою метою вони встановлюються в тому чи іншому приміщенні, можна підібрати перегородку з максимальною функціональністю. Наприклад, в кабінеті лікаря-терапевта найчастіше використовується найпростіша ширма, що складається з однієї секції, в кабінеті лікаря-гінеколога, проктолога або в маніпуляційній зазвичай встановлюється більш складний виріб, який може виконувати роль не лише кабінки для роздягання пацієнта, але і використовуватись для того, щоб закрити частину кабінету, де розташоване гінекологічне крісло, проктологічний стіл або стіл для перев’язок.

Існують такі види ширм:

  • Односекційні;
  • Двосекційні;
  • Трисекційні;
  • Чотирисекційні.

Якщо односекційна ширма може виконувати роль легкого розмежувача, який відокремлює, наприклад, рукомийник або вішак для верхнього одягу від приймальні, то більш складні конструкції, наприклад, ширма медична трисекційна або чотирисекційна, дозволяють відокремити в загальній палаті частину приміщення, де знаходиться ліжко з тяжкохворим пацієнтом.

Ширми медичні.

Варто також звернути увагу на важливу деталь — цей вид професійних меблів, призначених для лікувальних і оздоровчих установ, виготовляють з матеріалів, які легко піддаються очищенню і можуть витримати часту обробку дезінфекційними засобами. Сталева рама, на яку натягують тканину, зазвичай покривається спеціальною порошковою фарбою, а сам екран найчастіше виготовляють з міцної, непрозорої тканини, щоб пацієнт, який перебуває за ширмою, міг відчувати себе захищеним від чужої уваги. Щоб цей спец виріб можна було легко пересувати і встановлювати в потрібному місці, його оснащують колесами. Якщо простий односекційний виріб оснащено чотирма колесами, то ширма медична двосекційна, зазвичай оснащується п’ятьма колесами.

Купити ширму медичну

Купити такий виріб, як ширма-перегородка медична, можна і в спеціалізованих магазинах, і в інтернет-магазинах, і скориставшись послугами такої торговельної платформи, як медична дошка оголошень Aflumed. Однак при покупці будь-яких спеціалізованих меблів завжди варто звертати увагу на якість товару, що купується і на його відповідність державним стандартам, а також перевіряти наявність сертифіката. Щоб знайти спеціалізований виріб, який буде відповідати всім необхідним вимогам, таким як якість і розумна вартість, достатньо всього лише ввести в пошуковий рядок запит «Ширма медична. Ціна». Після цього на інтернет-сторінці відразу ж з’являється досить великий список потрібних виробів із зазначенням вартості та магазинів, які продають необхідні в лікувальних установах меблі.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню