Медичні столи й стільці — це найважливіші предмети меблів, якими обладнано будь-яку медустанову — від фельдшерського пункту в невеликому містечку до сучасного лікувально-профілактичного комплексу, облаштованого відповідно до новітніх світових стандартів. Які ж медичні стільці бувають і чи відрізняються вони від звичайного офісних або домашніх меблів?

Які бувають стільці, призначені для використання в медзакладах?

Які бувають офісні або побутові стільці, ми прекрасно знаємо, бо щодня користуємося ними. А яким має бути подібний виріб, якщо він призначається для використання в різних медустановах? Без сумніву, стільці медичні повинні мати певні функціональні якості, що відповідають вимогам, предметів професійних меблів, які використовуються в лікувальних установах.

Сучасна промисловість пропонує різні види медичних стільців, які можна використовувати й в лікарняних відділеннях, і в кабінеті лікаря, і в лабораторії, і навіть у хірургічному залі. Цей професійний вид меблів може бути й без спинки, і зі спинками, і з підлокітниками, і без них, може бути обладнаний регуляторами висоти й коліщатками. Така різноманітність дозволяє кожному покупцеві вибрати саме таку модель, яка буде відповідати конкретним вимогам, що пред’являються до цього предмету в тому чи іншому лікувальному або оздоровчому, профілактичному або реабілітаційному закладі.

Зараз за необхідності можна придбати досить простий, але дуже зручний для медперсоналу і для пацієнта виріб, як стілець медичний без спинки з регулюванням висоти сидіння за допомогою пневмопресингу. Подібний пристрій зручний для використання при огляді пацієнта, бо дозволяє лікарю всебічно обстежити пацієнта, повертаючи сидіння і регулюючи його на необхідну висоту. Є також моделі цього мед виробу, обладнані спинкою з гвинтовим механізмом регулювання висоти сидіння, а, наприклад, стілець медичний з гідравлічним домкратом дозволяє легко підняти або опустити сидить пацієнта на необхідну висоту, щоб лікарю було зручно проводити огляд і деякі лікувальні маніпуляції.

Стулья медицинские

Лабораторні стільці найчастіше виготовляються з пластику і мають дуже своєрідну форму. Оскільки робота в мед лабораторії специфічна, то ергономічні та санітарні вимоги до меблів, які використовується в лабораторіях, дещо відрізняються від вимог, які пред’являються до предметів меблів, що використовуються в інших областях медицини.

Стілець гвинтовий медичний зі спинкою призначений для комфортного розміщення на ньому медперсоналу і пацієнта під час огляду. Конструкція цього професійного медобладнання не має гострих частин, і це допомагає запобігти отриманню травм при його експлуатації.

Існують й інші моделі такого необхідного в лікувально-оздоровчих закладах обладнання, наприклад, стілець хірургічний, що дозволяє лікарю-стоматологу працювати з мікроскопом і з пацієнтом. Динамічне сидіння, яким він обладнаний, може регулюватися тільки завдяки зусиллю, що виникає при нахилі тіла лікаря, що дуже зручно, бо не вимагає виконання додаткових дій. Існують також спеціальні моделі цього виробу, які призначені спеціально для асистента лікаря, і для купання інвалідів, і для деяких інших лікувально-оздоровчих цілей.

Варто також відзначити, що всі без винятку медичні стільці виготовляються тільки з надійних сучасних матеріалів, придатних для частої санітарної обробки мийними та дезінфекційними засобами. Крім того, необхідно знати, що всі предмети медичних меблів повинні бути сертифіковані й відповідати прийнятим в Україні державним стандартам.

Де купити?

Купити стілець медичний, як і будь-який інший предмет професійних меблів, призначений для медустанов, можна або в спеціалізованому магазині, або на торговельному інтернет-майданчику, наприклад, на сайті Aflumed. Ця медична дошка оголошень пропонує за досить помірною ціною широкий асортимент товарів, які використовуються в лікувально-оздоровчих закладах. Тому стілець медичний, ціна якого в спеціалізованих торгових точках може бути трохи завищеною, варто пошукати на нашому сайті, бо тут його вартість буде значно нижчою.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню