У сучасній медицині існують спеціалізовані меблі, призначення яких визначаються специфікою медичної області, де вони використовуватимуться. Один із видів медичних меблів вузького призначення – столи операційні.

Столи хірургічні

Столи, які використовуються для виконання хірургічних маніпуляцій, називаються операційними. Сучасний хірургічний стіл — це дуже складна конструкція, створена спеціально для того, щоб хірургу було зручно виконувати всі необхідні дії. Оскільки оперативне втручання виконується при абсолютно різних захворюваннях, травмах і станах, то конструкція цього специфічного медичного обладнання може сильно відрізнятися. Наприклад, при виконанні кардіологічних і гінекологічних операцій хірургу необхідний доступ до різних частин тіла, отже, конструкція стола, який використовується для проведення того чи іншого виду хірургічного втручання, повинна мати певні відмінності.

Щоб кожен лікувальний заклад міг встановити в операційному залі таке професійне обладнання, яке буде найзручнішим для виконання хірургічного втручання в конкретній медичній галузі, зараз існує досить багато різних видів хірургічних столів, а деякі види цих мед виробів дозволяють навіть робити рентген деяких частин тіла. Оскільки в ході операції може виникнути необхідність більш точно скоригувати положення тіла пацієнта, то більшість моделей цього операційного обладнання оснащені електричним, гідравлічним або механічним приводом. Є і дуже просте обладнання, яке може служити як простим столом з коліщатками, або мали хірургічним столом, а є дуже складні конструкції з різними додатковими приставками та численними функціями. Існують також багатофункціональні моделі операційного обладнання, призначені для виконання хірургічного втручання в найрізноманітніших областях хірургії, як-от офтальмологічні, гінекологічні або проктологічні столи.

Столи операційні

Стіл перев’язувальний — це один з видів спеціалізованих медичних меблів, який необхідний для повноцінного оснащення операційного залу або клінічного відділення, і це також дуже зручне обладнання для проведення перев’язок та інших медичних маніпуляцій.

Варто відзначити, що спеціалізоване обладнання, призначене для проведення хірургічних маніпуляцій, виготовляється із сучасних матеріалів, які легко очищаються мийними та дезінфекційними засобами. Більшість моделей досить компактні та зазвичай обладнані пневматичною системою, щоб перед операцією і під час її проведення можна було регулювати положення тіла пацієнта, тим самим дозволяючи хірургу точніше виконувати всі необхідні дії. Робоча площина столів зазвичай виготовляється з антикорозійної сталі і як правило укомплектована знімними матрацами. Це зроблено для того, щоб було зручніше стерилізувати усе приладдя.

Оскільки хірургічне втручання часто необхідне не лише людям, а й тваринам, існують спеціалізовані мед вироби, які призначені для застосування у ветеринарії. У будь-якій сучасній ветеринарній клініці обов’язково є стіл операційний ветеринарний, бо кваліфіковану допомогу домашнім улюбленцям можна надати тільки за наявності якісного спеціалізованого обладнання.

Де купити?

Якщо виникла необхідність знайти сучасний стіл операційний, купити це професійне обладнання можна в спеціалізованих магазинах і на різних торговельних інтернет-майданчиках. Один з таких торговельних майданчиків — це медична дошка оголошень Aflumed. У нас можна знайти б/в столи та абсолютно нові. Щоб придбати медобладнання за доступною ціною, потрібно тільки продивитися сторінки нашого сайту, на яких розміщені оголошення про продаж найрізноманітніших товарів медичного призначення, і знайти саме той товар, що вам потрібен.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню