У структурі витрат кожної сім’ї досить велика кількість коштів виділяється на товари гігієнічного призначення. Це і зубні пасти та щітки, і мило, і шампуні, і гелі для душу, і гігієнічні серветки, і різні прокладки, і туалетний папір — список можна ще продовжувати. Якщо в будинку з’являються маленькі діти, то список відразу помітно збільшується і дорожчає, тому що в нього вносяться памперси, одноразові пелюшки, спеціальні засоби по догляду за малюком і безліч інших необхідних дрібниць. Але іноді в поняття «товари особистої гігієни» доводиться включати і предмети, які необхідні для хворих, причому не тільки для лежачих, а й для тих, хто здатний ходити, проте стан здоров’я вимагає використання деяких товарів спеціального медичного призначення.

Ємності для збору аналізів

І хворим, і здоровим, і дорослим, і дітям може знадобитися ємність для аналізів. Давно минули часи, коли аналізи приносили в лабораторію в коробочках або в баночках різної якості, від чого нерідко страждали і результати проведених в лабораторії досліджень. Зараз же будь-який пацієнт може придбати спеціальні ємності, які зручні і для співробітників лабораторії, і для здаючої аналізи людини. Більш того, ці ємності гарантують, що в матеріал для аналізу не потрапить жодна стороння речовина, тому що використовуються всі ці предмети спеціального призначення тільки одноразово.

Підгузники для дорослих

Сучасний догляд за хворим передбачає і можливість використання памперсів для дорослих.

«Підгузники для дорослих» — оголошення такого змісту нерідко можна зустріти в інтернеті або в інших джерелах. У яких же випадках доводиться вдаватися до використання цих гігієнічних засобів.

  • Насамперед, такі засоби особистої гігієни необхідні лежачим хворим, які не здатні самі піднятися в туалет, але змушенізалишаються одні на скільки-небудь тривалий час.
  • Також ці вироби гігієнічного призначення потрібні людям з деякими захворюваннями, які провокують неконтрольоване відділення сечі або калу. Це можуть бути і захворювання тазових органів, і системні захворювання центральної нервової системи, і інші проблеми зі здоров’ям.

Дуже важливо, що такі підгузники обов’язково проходять дерматологічний контроль і дуже зручні — не викликають роздратування і будь-яких неприємних відчуттів.

Найбільш часто на ринку товарів для гігієни зустрічаються такі вироби спеціального призначення:

  • Підгузники для дорослих tena — це одноразові вироби гігієнічного призначення, якими можуть користуватися і чоловіки, і жінки (потрібні різні моделі). Виробники звертають увагу, що їх товар можна носити під одягом, тому що матеріал, з якого виріб виготовлений, не виробляє шурхотних звуків і ніяк не впливає на звичайний силует, забезпечуючи при цьому необхідну сухість.
  • Підгузники для дорослих seni, які виготовляються в Польщі і відповідають всім медичним і гігієнічним нормативам Євросоюзу. Також до переваг цього товару можна віднести і можливість вибрати необхідний розмір, і ступінь можливого поглинання виділень. Застосування памперсів для дорослих не тільки полегшує і спрощує догляд за хворим, а й дозволяє уникнути неприємного запаху в приміщенні.

Дуже важливо, що матеріал для будь-яких підгузників для дорослих використовується тільки гіпоалегренний, таким чином, при правильному користуванні і при своєчасній зміні цього гігієнічного вироби будь-які алергічні реакції виключені.

Урологічні прокладки для чоловіків

На жаль, від хвороби ніхто не застрахований, тому іноді нетримання може дошкуляти і представників сильної статі. Спеціально для них розроблено урологічні прокладки для чоловіків, що враховують всі особливості чоловічої анатомії. Такі прокладки можна носити і під одягом, не побоюючись, що з-під одягу буде видно щось зайве. На чоловічих прокладках є спеціальні клейкі стрічки, які допомагають утримувати виріб в необхідному положенні. Дуже важливо для відчуття комфорту, що такі прокладки мають спеціальний захист від протікань і запатентовану систему, яка нейтралізує запахи.

Товари гігієнічного призначення для лежачих хворих

Товари гігієнічного призначення для лежачих хворих

Для лежачих хворих іноді доводиться використовувати спеціальні пристосування, що дозволяють зібрати у лежачого хворого сечу або калові маси. Такий виріб називається судно медичне підкладне, або качка для лежачих хворих.

Якщо це гігієнічний виріб доводиться використовувати, то його необхідно підкласти під таз лежачого хворого. Необхідно відзначити, що медичні судна можуть бути виготовлені з різних матеріалів: з пластмаси (пластику), з металу (використовуються спеціальні метали для виробів медичного призначення) або з гуми (так зване надувне судно).

При покупці цього засобу для догляду за лежачим хворим необхідно брати до уваги, що розміри вироби можуть бути різними (зараз качки для лежачих випускаються трьох розмірів).

Продаж товарів для гігієни здійснюється в аптечних установах, в магазинах товарів для здоров’я, в інтернет-магазинах або інтернет-супермаркетах. Але завжди необхідно звертати увагу на наявність всіх необхідних документів і гарантій.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню