Коли людина молода, здорова і повна сил, тоді товари для людей з інвалідністю або похилого віку не дуже її цікавлять. Але якщо відбувається якийсь серйозний збій у здоров’ї: невиліковна хвороба, травма, вікові зміни, що призводять до втрати деяких фізичних здібностей, — тоді виникає необхідність в придбанні спеціальних пристосувань або устаткування, яке допомагає людині частково відновити свою мобільність і здатність виконувати основні життєво важливі функції. Сьогодні існує багато виробничих і торговельних підприємств, які пропонують величезний асортимент товарів для людей, які втратили частину фізичних здібностей, а також втратили кінцівки.

Обладнання для людей з інвалідністю

Серед товарів для людей з інвалідністю в Україні — і спеціальне обладнання, і різноманітні пристосування, і засоби гігієни. Обладнання для людей з інвалідністю займає досить широку нішу в переліку спеціалізованих продуктів для людей, які втратили деякі фізичні здібності.

  • Інвалідні візки — це обладнання, яке дозволяє пересуватися людям, які отримали травми нижніх кінцівок, травми хребта, а також людям, які втратили нижні кінцівки, і тим, хто втратив здатність нормально пересуватися самостійно через серйозні захворювання або в силу похилого віку. Існують різні моделі інвалідних візків — це коляски для дітей і для дорослих, механічні та з електроприводом, полегшені варіанти з повним набором найрізноманітніших додаткових функцій. Деякі коляски призначені для використання тільки в приміщенні, інші придатні для експлуатації як вдома, так і на вулиці.
  • Зараз є ще одне спеціалізоване обладнання для пересування інвалідів — скутер. Це зручніший вид спеціалізованого обладнання, ніж візок, проте його використання доступне людям, які повністю не втратили здатність пересуватися і можуть самостійно рухатись з його допомогою.
  • Спеціалізовані ліжка також необхідні для людей, які потребують реабілітації та постійного догляду, бо стан здоров’я не дозволяє цим людям вставати з ліжка. Більшість моделей ліжок для інвалідів обладнані спеціальними приводами, механічними або електричними, які дозволяють регулювати висоту ліжка і нахил однієї з секцій для зміни положення тіла хворого. Таке обладнання дозволяє поліпшити догляд за лежачим хворим і зробити його вимушене постійне перебування в ліжку більш комфортним.

Існує ще дуже багато найрізноманітнішого обладнання і пристосувань для людей з інвалідністю, наприклад, ходунки складні, універсальні та ходунки не складні, ходунки крокувальні та ходунки на коліщатках, є також і милиці різних модифікацій, такі як під ліктьові і під пахвові, для дітей і для дорослих, виготовлені з алюмінію і з дерева, і найрізноманітніші тростини: звичайні, складні, телескопічні, з гумовим наконечником для запобігання ковзання і з анатомічної ручкою.

Багато товарів для інвалідів призначені спеціально для підтримки санітарії та гігієни. Наприклад, таке обладнання, як крісло-туалет або стілець-туалет, дає можливість людям, яким складно користуватися звичайним унітазом, справляти свої природні потреби в нормальних санітарних умовах, а людям, які доглядають за пацієнтом, — полегшити працю, бо ці вироби легко пересувати та обробляти дезінфекційними засобами.

Протипролежневі матраци та подушки також призначені для того, щоб поліпшити та спростити догляд за лежачими хворими, оскільки розроблені спеціально для запобігання утворенню пролежнів у пацієнтів, які перенесли інсульт, інфаркт, онкологічні захворювання, серйозні травми, опіки, а також за людьми, які отримали серйозні поранення.

Де придбати товари для людей з інвалідністю?

Товари, призначені для людей з обмеженими можливостями, можна купити як в спеціалізованому магазині, так і в такому торговому підприємстві, як інтернет-магазин для людей з інвалідністю. Дуже великий вибір подібних спеціалізованих товарів представлений і на медичній дошці оголошень Aflumed. Тут можна придбати нове і б/в обладнання для людей з інвалідністю за доступною ціною.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню