Наскільки важливі в нашому житті звичайні ванна і туалет, які часто називають словом «сантехніка»? Насправді, їх важливість важко переоцінити, тому що це обладнання забезпечує санітарну чистоту і гігієну. Адже багато хто любить використовувати ванну не тільки для гігієнічних процедур, але і як можливість розслабитися в запашній піні і змити з себе всі тривоги цього дня. Використовується ванна і для прийняття лікувальних процедур при різних захворюваннях, коли трав’яними відварами і настоями лікують багато захворювань шкірних покривів, нервової системи, порушення і розлади сну та інші проблеми зі здоров’ям. Так що переоцінити комфортне купання і його значення досить складно.

Комфортне купання

Для багатьох комфорт при купанні визначається наявністю піни або запашних ароматичних масел, музикою, умиротворенням. Однак є й чимало людей, для яких справжня комфортність видається дещо інакше, оскільки їм досить складно вільно користуватися такими звичайними для більшості ванною і унітазом.

Спеціальні товари для ванни і туалету можуть стати необхідними, якщо санвузлом користуються такі категорії людей:

  • Інваліди з порушеними функціями опорно-рухового апарату або нервової системи, а також з іншими захворюваннями, які суттєво обмежують можливість вільно рухатися.
  • Люди похилого віку, які в силу природних процесів старіння і вікових змін не мають достатньо сил, щоб користуватися сантехнічним обладнанням так само, як і раніше.
  • Вагітні жінки, для яких користування навіть звичної сантехнікою може представляти складність через виступаючийживіт, збільшеня ваги і зміщеного центру ваги тіла. І хоч це явище тимчасове, проте не варто применшувати важливість зручності для майбутньої мами, яка чекає на малюка.

Як же зробити купання цих людей більш комфортним і зручним? Для цього існують спеціальні пристосування:

  • Спеціальні сходи для ванної кімнати, які мають перила і призначені саме для того, щоб водні процедури не викликали ніяких проблем у літніх людей і у тих, кому складно користуватися ванною за станом здоров’я або з будь-яких інших причин.
  • Часто бувають потрібні поручні для ванної та туалету, тобто для використання в тих місцях, де ослаблена людина потребує можливості отримати додаткову опору —чи то щоб піднятися, то чи щоб пересуватися. Такі поручні бувають для рівної стіни і кутові. Поручні для інвалідів в санвузлах набагато полегшують життя і самим інвалідам, і тим, хто за ними доглядає. Крім того, ці ж вироби можуть стати в нагоді і людям похилого віку, і вагітним жінкам, і дітям, і тим хто одужує після будь-якого захворювання.
  • Багатьом інвалідам та людям похилого віку знадобиться спеціальне сидіння для купання в ванну, яке підвищить комфортність водних процедур для людей, обмежених у своїх можливостях.
  • Також можна використовувати спеціальний стілець для ванної, щоб ослабленалюдина могла прийняти душ дійсно з комфортом і без проблем.

Дуже важливо, що все це обладнання виготовляється зі спеціальних вологостійких матеріалів і обладнано ніжками, які не ковзають на мокрій поверхні, тобто всіма предметами для ванної користуватися абсолютно безпечно.

Ванна для інвалідів

Насадка-сходинка на унітаз

Корисним придбанням для санвузла може виявитися і насадка-сходинка на унітаз. Ця насадка дуже потрібна в тих санвузлах, де користуватися «дорослою» сантехнікою вчаться діти.

Будь-яка мама знає, як важливо вчасно відучити дитину від памперсів, а потім і від горщика, щоб користування звичайним унітазом стало звичним і природним. Однак будь-який унітаз розрахований на дорослу людину, тому для малюка він занадто високий і тому незручний. Але ж незручність може стати серйозною перешкодою для розставання з горщиком, навіть якщо час для такого прощання вже давно настав.

Так що відмінним помічником при формуванні нових звичок стане спеціальна конструкція, яка складається з невисокої драбинки (сходинки) і спеціального дитячого сидіння. Малюк може сам піднятися для здійснення «важливих справ» і зручно влаштуватися на унітазі. Комфорт і безпека — ось що найважливіше для дитини, якого відучують від горщика.

Слід зазначити, що багато таких насадок обладнані спинкою і підлокітниками, щоб діткам було максимально зручно. Всі сидіння, призначені для малюків, мають анатомічну форму, що підвищує комфорт при використанні вироби.

Дуже важливо, що таке дитяче сидіння можна використовувати прямо поверх звичайного сидіння для дорослих. Не менш важливо і те, що всі елементи цієї конструкції абсолютно надійні і обладнані спеціальними протиковзкими елементами, адже безпека дитини завжди повинна бути на першому місці.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню