Здорові люди часто не надають значення таким дрібницям, як унітаз або кришка для унітазу. Здавалося б, і що тут такого? І найголовніше, щоб це сантехнічне обладнання було якісним і поєднувалося з усією іншою обробкою санвузла. Але все змінюється, коли мова йде про людей, які не здатні самостійно дістатися до туалету: мова про інвалідів і про літніх людей, адже будь-яка людина не може обійтися не тільки без їжі — видільна система організму повинна постійно працювати. Тому, якщо в будинку є хвора людина або людина похилого віку, яка теж обмежена у своїх можливостях, «туалетна» розмова стає просто необхідною.

Туалетні стільці або крісла

Туалетний стілець для хворих, який має ще й інші назви — крісло-туалет для інвалідів або крісло туалетне, — це саме те надбання, яке істотно полегшить життя і хворої людини, і тих хто доглядають за ним. Нічого складного в цій конструкції немає, проте цей нехитрий предмет істотно спростить процедури очищення кишечника і випорожнення сечового міхура для того, хто не в змозі дістатися до санвузла.

При виборі цього зразка медичної техніки для хворих, інвалідів і просто немічних слід звертати увагу на кілька відмінних деталей.

  • Туалетний стілець може мати відкидні поручні, що дуже важливо для того, щоб хворому було легше переміщатися з ліжка на це сантехнічне пристосування.
  • Також спеціальні крісла або стільці можуть бути забезпечені телескопічними ніжками, що дозволить відрегулювати висоту цього предмета в залежності від зросту хворого або в залежності від уподобань, щоб користуватися пристосуванням було максимально зручно.
  • При виборі необхідного медичного сантехнічного обладнання слід мати на увазі, що такі крісла бувають не тільки на ніжках, а й на колесах. Якщо крісло обладнане колесами, то його буде простіше пересувати по кімнаті або в будь-яке необхідне місце. Як правило, таке крісло має стопор на колесах, на задній панелі, тому стійкість крісла цілком надійна.
  • Якщо користуватися цим кріслом буде людина, яка має значну вагу, необхідно вибирати крісла, які мають посилений каркас, обладнані більш широким сидінням і витримують вагу до 180 кг.

Каркас вироба виконується зі сталевих сплавів, а гігієнічні ємності — зі спеціального пластика, що спрощує догляд за виробом і процедуру дезінфекції.

Туалети для інвалідів

Пристосування для унітазів

Якщо нездорова або літня людина все ж в змозі дістатися до санвузла, то йому може знадобитися насадка на унітаз або високе сидіння для унітазів.

Сидіння високі для унітазів, як і будь-яка насадка на унітаз, виготовляється зі спеціальних гігієнічних матеріалів (високоякісний пластик) і володіє багатьма дуже корисними для таких виробів властивостями.

  • Насамперед, такі вироби міцні і довговічні.
  • Також вони характеризуються високим ступенем удароміцності і еластичністю.
  • Виготовляється з екологічно чистих матеріалів.
  • Дуже важливо, що такі пристосування придатні для багаторазового і постійного застосування миючих і дезінфікуючих засобів, в тому числі і лужних або на основі кислоти.
  • Не менш важлива характеристика — стійкість до постійного впливу вологи.

Розмір будь-яких накладок на унітаз універсальний, тому спеціальний підбір такого обладнання не потрібен. Однак слід не забувати, що якщо санвузлом користується інвалід або дуже слабка людина, то це приміщення має бути обладнане спеціальними ручками, щоб за них можна було триматися.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню