Будь-який лікувально-оздоровчий заклад, в якому пацієнти деякий час знаходяться на стаціонарному лікуванні, потребує найрізноманітніших меблів для того, щоб перебування там хворого було досить комфортним. Звичайно ж, зручне ліжко має величезне значення для людини, яка змушена більшу частину дня, а то й постійно проводити час лежачи, проте не менш важливе значення має і такий предмет меблів, як тумба медична.

Види приліжкових тумб

Тумби медичні приліжкові — це вкрай необхідний предмет меблів у кожній лікарняній палаті, бо будь-яка людина, що потрапила до лікувального закладу навіть на кілька днів, повинна кудись покласти свої особисті речі. Чи варто говорити про те, що пацієнтові, який потрапив на стаціонарне лікування, неодмінно потрібно мати під рукою такі необхідні дрібнички, як зубна паста, зубна щітка, туалетне мило, запасна футболка, лікарські засоби, книга, а можливо й різноманітні гаджети, як-от мобільний телефон або планшет. Крім того, цей предмет часто заміняє пацієнтам обідній стіл, а медпрацівниками він використовується як стіл для медикаментів. Щоб виконувати стільки різноманітних функцій, тумба приліжкова медична повинна бути не тільки зручною і місткою, але і мати кілька ізольованих один від одного полиць і ящиків. Наприклад, багато медвиробів цього типу мають висувні полички, які використовуються як висувні столи — вони дуже зручні для використання пацієнтами, що змушені постійно перебувати в ліжку. На цій же поличці медпрацівник може розмістити невелике медобладнання для проведення будь-якої лікувальної маніпуляції.

Оскільки для дотримання санітарних норм у всіх приміщеннях лікувально-оздоровчих закладів проводиться щоденне прибирання, а палати прибираються два, а то і три рази на день, цей предмет спеціалізованих меблів неодмінно повинен легко пересуватися, тому всі сучасні тумби оснащені коліщатками.

Сьогодні існує величезна кількість різноманітних медичних тумб, наприклад:

  • Приліжкова тумба S-202. Це обладнання призначене спеціально для прийняття їжі пацієнтами, що дуже зручно для лежачих хворих, бовисоту висувної дошки можна легко регулювати.
  • Приліжкова тумба NS-60 призначається для обладнання палат урізних медустановах. Виріб дуже функціональний, позаяк розрахований не лише на зберігання дрібних предметів особистої гігієни, а й таких досить габаритних предметів, як пляшки з водою.
  • Приліжкова тумба NS-51 обладнана відкидним столиком, який можна зафіксувати на необхідній висоті, і спеціальної поличкидля взуття, що дуже зручно для пацієнтів, які мають можливість виходити на вулицю погуляти.

Наведені вище приклади демонструють, що такий предмет спеціалізованих меблів, як тумба пересувна медична, може бути як абсолютно простий, так і являти собою досить складну конструкцію, в залежності від того, які функції вона повинна виконувати. Сучасна промисловість пропонує зараз величезну кількість найрізноманітніших видів і моделей цього спеціалізованого обладнання для лікарняних палат, тому у покупця завжди є можливість вибрати саме такий виріб, яке буде відповідати вимогам того чи іншого лікувально-оздоровчого закладу.

Якою б не була модель виробу, із якого б матеріалу не були зроблені всі його частини (дерево, пластик, метал), усі тумби відповідають гігієнічним і санітарним нормам, що встановлені в Україні. Сучасні матеріали, які використовуються для виготовлення тумб медичних, дозволяють піддавати ці меблі щоденному миттю та обробці дезінфекційними засобами без завдання шкоди функційності та зовнішньому вигляду.

Тумби медичні

Де придбати?

Придбати вищевказані меблі можна в спеціалізованому магазині товарів медичного призначення, і в інтернет-магазинах, робота яких також спрямована на продаж медвиробів. Один із таких спеціальних торгових майданчиків — медична дошка оголошень Aflumed. Цей сайт пропонує широкий вибір товарів медпризначення за помірними цінами, крім того, там можна знайти необхідні для лікарняних палат меблі за значно нижчими цінами, у порівнянні з іншими інтернет-ресурсами подібного типу.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню