Навряд чи хтось зможе заперечити той факт, що людство постійно і швидко розвивається. Мрія про килим-літак перетворилася на справжнісіньку реальність, з’явилися автомобілі, хмарочоси, нові матеріали … Але ось одне залишилося незмінним — будь-яка людина, як і раніше уразлива і кожен ризикує пошкодити ногу, руку або отримати іншу травму. І ось тоді-то з’являється потреба в спеціальних медичних виробах, які призначені для відновлення і реабілітації. Хоча деякі з таких виробів можуть бути використані і для профілактики травмування.

Коли виникає необхідність купити бандаж

Що таке бандаж, добре знають жінки, які народжували, оскільки і під час вагітності, і після пологів цей еластичний пояс, який добре підтримує живіт, просто необхідний. Але бандажі потрібні не тільки в зв’язку з виношуванням і народженням малюка — це пристосування, яке здатне якісно підтримувати всі органи малого тазу і органи черевної порожнини. Лікарі рекомендують їх при багатьох захворюваннях внутрішніх органів (наприклад, при грижах, при опущенні будь-якого внутрішнього органу або навіть декількох органів). Потрібні бандажі та після багатьох порожнинних хірургічних втручань, щоб черевна порожнина була якісно зафіксована і процес загоєння і відновлення проходив як можна швидше і безболісно.

При необхідності купити бандаж слід розуміти, що ці вироби, в залежності від призначення, бувають дуже різними:

  • Допологовийбандаж;
  • Післяпологовийбандаж;
  • Бандажпісляопераційний;
  • Грижевийбандаж;
  • Тазовийбандаж.

При виборі цього виробу слід повністю покладатися на думку лікаря, а в разі необхідності консультуватися і з фармацевтом в аптечному закладі.

Що таке корсет і для чого він потрібен

Раніше корсет був обов’язковою частиною дамського туалету. Туго затягнутий корсет гарантував прекрасній дамі найтоншу талію, томну блідість і обов’язково непритомність, оскільки дихати в цьому виробі було дуже складно. Але сьогодні це слово набуло нових значень.

Багатьом людям, особливо тим, хто займається сидячою роботою і не приділяє достатньої уваги фізичним навантаженням, необхідний корсет для осанки. При чому це не примха, а дійсно серйозна необхідність, оскільки неправильна осанка призводить до порушення в роботі внутрішніх органів і може спровокувати або прискорити розвиток багатьох захворювань.

Перед багатьма людьми постає необхідність купити корсет для хребта — спеціальне виріб, який застосовується в післяопераційний період, а також для лікування різних травм, коли необхідно якісно і ефективно підтримувати хребет. Придбання даного пристрою повинна випереджати обов’язкова консультація лікаря, який зможе дати всі необхідні в цьому випадку поради і рекомендації. А ось де купити корсет для хребта, можна вирішувати і самостійно, оскільки достатня кількість пропозицій цього товару є і у аптек, і у інтернет-аптек, і у магазинів або інтернет-магазинів, які пропонують товари для здоров’я.

Спеціальні пристосування при травмах і вагітності, як полегшити біль

Коли слід купити ортез

Якщо мова заходить про ортези, то, швидше за все, мова йде про травму або про захворювання, тому що ортези призначаються для відновлення після захворювань або травм, а також для того, щоб змінити окремі структурні і/або функціональні характеристики деяких систем організму. Точніше, призначення ортезів — зафіксувати, розвантажити (зменшити навантаження) і відкоригувати функціонування суглоба або кінцівки, які постраждали в результаті травми або захворювання.

Сьогодні ортези в Україні набувають все більшої популярності, оскільки використовуються не тільки для реабілітації, але і для профілактики травм. Особливою популярністю користуються деякі види цих виробів, які дійсно необхідні і для безпечних занять фітнесом, і для подорожей, і для людей, які відчувають серйозні навантаження:

  • Ортез для суглобів,
  • Коленний ортез,
  • Ортез гомілковостопний.
  • Фіксатор як різновид ортеза

Різновидом ортеза можна вважати і фіксатори, призначені для фіксації суглобів, а також для того, щоб зменшити або взагалі зняти біль після отриманої травми, особливо це стосується розтягнення зв’язок, вивихів, ударів м’яких тканин, станів після переломів, коли кінцівка потребує додаткового захисту. Саме в таких випадках використовується фіксатор суглоба, в тому числі і фіксатор голеностопа, який страждає, напевно, частіше за все — згадайте, скільки разів люди просто «не так» наступають на ногу, в результаті чого голеностоп доводиться фіксувати.

Досить великою популярністю користується фіксатор для корекції великого пальця, який потрібен при викривленні великого пальця на нозі. Таке пристосування зможе надійно захистити суглоб пальця від будь-яких зовнішніх впливів, в тому числі і від тертя або від ударів, а також дозволить дещо зменшити викривлення пальця, чим дозволить мінімізувати вкрай неприємні відчуття і незручності. Фіксатор для корекції великого пальця рекомендований не тільки при Вальгусних викривленнях, але і при таких захворюваннях, як артрит, артроз, бурсит або подагра, а також при мозолях або натоптишах.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню