У лікувальних установах, таких як лікарні, клініки й госпіталі, використовується дуже багато найрізноманітнішого спеціалізованого обладнання, професійних меблів і різних пристосувань, які призначені для поліпшення якості обслуговування пацієнтів і для полегшення роботи медичного персоналу. Таке спеціалізоване обладнання, як візки й каталки медичні, в лікарняних умовах не просто корисні, а вкрай необхідні — це професійні вироби, без яких персоналу лікарень було б дуже складно справлятися з певними завданнями.

Каталка медична

Таке медобладнання, як каталка медична, можна побачити практично в будь-якому лікувальному закладі, а також у кожній машині швидкої допомоги. Саме це обладнання дозволяє медперсоналу легко транспортувати пацієнтів, які, наприклад, через серйозну хворобу, травму або втрату свідомості, не в змозі пересуватися самостійно. Це спеціалізоване обладнання також використовується, щоб доставити хворого, який переніс хірургічне втручання, з операційного залу в палату. Існують також і такі види медобладнання, як спеціалізована каталка для перевезення лежачих хворих, а також для миття пацієнта, який не може зробити це самостійно.

Сучасна промисловість виготовляє дуже багато видів професійного обладнання, яке використовуються для перевезення пацієнтів, наприклад:

  • Анатомічна каталка N67;
  • Каталка для транспортуванняпацієнтів з бічною перегородкою КТП;
  • Каталка зі зсувальними носилкамиКТзн;
  • Каталка длятранспортування пацієнтів з гідроприводом;
  • Каталка для миття пацієнта LS-2100;

Будь-яке обладнання для перевезення хворих, незалежно від моделі й призначення, має бути якісним і відповідати всім вимогам, що пред’являються до виробів подібного роду. Усі каталки виготовляються з високоякісних міцних матеріалів, які легко піддаються санітарній обробці й можуть витримати часту дезінфекцію досить агресивними речовинами. Усе обладнання, яке призначене для перевезення хворих, має велику вантажність, але саме по собі досить легке, мобільне і просте в управлінні. Ці спеціалізовані медвироби завжди обладнані відповідно до вимог безпеки, наприклад, чимало з них оснащені не тільки пасками безпеки, за допомогою яких можна зафіксувати хворого, але і бічними дужками.

Візки й каталки медичні

Візок для перевезення хворих

Існує ще й інший вид обладнання для транспортування пацієнтів — так званий візок для перевезення хворих. Вироби такого типу використовуються  і в лікарняних умовах, і при транспортуванні хворих у машинах невідкладної допомоги, а також під час перевезення хворих з операційного залу в палату. Існує дуже багато різновидів такого спеціалізованого обладнання, але зараз ми представимо тільки кілька моделей:

  • Візок длятранспортування пацієнта N66;
  • Візокдля транспортування пацієнта WP-02;
  • Візокмедичний для транспортування хворих ТАП.

Звичайно ж, насправді є ще дуже багато інших моделей цього спеціалізованого обладнання, але всі ці медвироби виготовлені з високоміцних, довговічних матеріалів, які легко піддаються частій санітарній обробці. Деякі моделі обладнані механізмами, за допомогою яких можна регулювати висоту візків і нахил спинки, а також піднімати й опускати огороджувальні перила. Існують також моделі зі знімними матрацами й пасками безпеки.

У всіх лікувальних і оздоровчих установах використовуються також медичні візки, які призначені для перевезення білизни, обідів для пацієнтів, для перевезення медобладнання, медикаментів та інших медвиробів. Це обладнання має такі ж самі характеристики, які описувалися раніше.

Купівля медичних візків і каталок

Оскільки сучасна промисловість виробляє величезну кількість моделей найрізноманітнішого медобладнання, завжди є можливість вибрати саме той виріб, який найкраще підійде для використання в тій чи іншій лікувальній установі. Наприклад, якщо необхідна каталка медична, купити її нескладно, бо численні спеціалізовані магазини й інтернет-магазини пропонують широкий вибір сертифікованих і відповідних державним стандартам виробів подібного роду. Крім того, варто відзначити, що торговельний майданчик Aflumed дозволяє знайти необхідне спеціалізоване обладнання цієї категорії за помірними цінами, у порівнянні з розцінками інших магазинів, які торгують медичним обладнанням, пристосуваннями та меблями.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню