Про одяг для працівників лікарень і поліклінічних установ знають всі — білі халати, зелені або сині костюми-піжами, одноразовий одяг для операційних і маніпуляційних. Однак про спеціальні моделі взуття широкому колу відомо менше. Та й спостереження в будь-якій поліклініці або в лікарні найчастіше дає дуже неоднорідний результат: хтось віддає перевагу модельним туфлям, хтось пересувається в кросівках, а хтось в капцях, хтось взуває шльопанці, а то і в’єтнамки … Одним словом, якщо одяг для лікарів і середнього медичного персоналу досить регламентований, то до питання туфель або капців кожен підходить сам, виходячи з власного розуміння і з власних можливостей.

Взуття для медиків

Насправді, можливість правильно взуватися для медиків давно передбачена, до того ж ретельним чином розроблялася кожна найдрібніша деталь, адже професійне  взуття повинно відповідати дуже багатьом вимогам, які повинні враховувати і зручність для працівника спеціальної установи, і його безпеку, і чистоту в приміщенні і, нарешті, такі зразки повинні бути просто приємними для ока.

Яким же має бути медичне взуття?

  • Насамперед, спеціально розроблені для професіоналів галузей фармацевтики і медицини зразки повинні добре фіксувати ступню і тому щільно облягати ногу.
  • В цих моделях повинна бути забезпечена гарнаповітряна циркуляція, щоб ноги не «запарювались».
  • Для працівників лікарень і аптек дуже важлива неслизька підошва, оскільки на підлозі медичних установ часто буває досить багато вологи— постійне вологе прибирання, проливається фізрозчин з крапельниць, можуть розлитися інші рідини.
  • Підошви деяких зразків, що мають окреме призначення, повинні мати антистатичні властивості, тому що в будь-яких спеціальних установахдопустити статичну електрику просто неприпустимо.
  • Дуже важливо, що будь-яка пара повинна по своїй суті бути ортопедичною, щоб ефективно знімати навантаження з суглобів ніг (особливо з колінних) і з попереку, який часто страждають при багатогодинних змінах, коли багато часу проводиться практично на ногах.
  • Також будь-яка паравзуття, яка призначена для лікарні чи поліклініки повинна часто піддаватися опроміненню УФ-лампи (з метою знезараження) та витримувати стерилізацію.

Безумовно, в деяких ситуаціях персонал клінік і лікарень взуває одноразові бахіли з нетканих матеріалів, але все ж часто буває затребувана і звичайнісіньке, але при цьому зі спеціальними властивостями взуття.

Взуття для лікаря де купити?

Медичні сабо

Одна з найбільш зручних моделей для лікарів і середнього або молодшого персоналу — це медичні сабо, які дуже зручні і комфортні. Такі моделі мають закритий носок, вони добре підтримують ногу, не ковзають, запобігаючи тим самим можливим падінням. Дуже часто такі сабо мають гумову підошву, що дуже важливо, щоб забезпечити необхідну стійкість.

Найчастіше взуттєва продукція для медичних працівників виготовляється з натуральних матеріалів, які гарантують відсутність токсичних речовин.

Купити медичну взуття

Придбати будь-яку модель абсолютно нескладно, оскільки їх виготовленням займаються багато взуттєвих компаній, в тому числі і відомі. Що стосується вартості, то, цілком зрозуміло, що цей показник залежить і від бренду виробника, і від матеріалів, і від складності виготовлення.

Придбання спеціальних моделей може здійснюватися в спеціалізованих роздрібних магазинах або в інтернет-магазинах, де навіть можна залишити заявку на необхідний розмір або потрібну модель.

Як і одяг по інтернету, спеціальні моделі взуття по інтернету — це дуже зручно і досить швидко. Безумовна перевага — покупка буде доставлена в будь-яку точку нашої країни.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню