Що таке якість повітря? Напевно, це не треба пояснювати тим, хто їздить в гори, до моря або бодай залишає мегаполіси, адже повітря в сільській місцевості дуже помітно відрізняється від міського своєю чистотою і свіжістю. Багато проблем зі здоров’ям практикуючі лікарі та вчені, які займаються дослідженнями, пояснюють якістю повітряних мас — їх забрудненістю, вологістю, температурою та іншими параметрами. Але одна справа, коли мова йде про стан поза приміщенням, і зовсім інше, коли необхідно потурбуватись про якість повітряних мас в квартирі або в офісі і поліпшити їх стан. Зрозуміло, що стан зовнішнього середовища залежить не від конкретної людини, а від безлічі незалежних від окремих людей обставин, включаючи і фактори екологічної ситуації, але ось повітряний режим в житловому приміщенні або в офісі можна і навіть необхідно привести у порядок.

Зволожувачі для дому

Прилади для зволоження часто потрібні в багатьох житлових приміщеннях, адже, як відомо, нормальним вважається рівень вологості близько 40-60% — це оптимальна вологість не тільки для людини, але і для домашніх улюбленців, і для оргтехніки, і для книг, і для рослин. Якщо рівень вологості недостатній, то в людському організмі знижується рівень імунітету і підвищується ймовірність захворіти респіраторними або інфекційними захворюваннями. Справа в тому, що при пересушенні повітряних мас в приміщенні слизові оболонки носоглотки і ротової порожнини занадто пересихають і перестають повноцінно виконувати передбачені природою захисні функції, що оберігають людину від інфікування. Особливо від надмірної сухості страждають діти, літні люди і люди з різними хронічними захворюваннями, особливо якщо це проблеми дихальних шляхів.

Купити зволожувач повітря в Україні не становить ні найменшої складності. Як варіант — купити в інтернеті зволожувач повітря, або ж зробити покупку в роздрібному магазині товарів для здоров’я або в магазині техніки. Місце покупки не має принципового значення, однак дуже важливо, щоб техніка була справною і мала гарантійний талон.

Іонізатор повітря

Дуже корисним в будинку може виявитися прилад, який робить повітря чистіше за рахунок утворення негативних іонів кисню та азоту. Іонізовані повітряні маси залишають відчуття свіжості, хоча не мають ні найменшого запаху. Однак нестача в повітряному просторі аероіонів стає причиною аероіонного голодування. Чому так легко дихається біля моря або в горах, в лісі або в полі? Тому що там все насичене аероіонами. А нестача цих найдрібніших позитивно або негативно заряджених атомарних або молекулярних комплексів здатна привести до стану так званого аерон голодування, яке викликає безліч негативних наслідків для здоров’я:

  • Негативно позначається на роботі легких.
  • Знижує вміст кисню на клітинному рівні.
  • Провокує напади мігрені.
  • Викликає безсоння.
  • Може викликати напад задухи.
  • Стає причиною підвищеної втоми і нервозності.
  • Може стати причиною депресивного стану.

Крім звичайного іонізатора, можна придбати прилад з подвійною функцією — зволожувач-іонізатор або озонатор-іонізатор повітря. Однак, хоча такі прилади і виконують подвійну функцію, перед покупкою і прийняттям остаточного рішення слід порадитися з продавцями техніки, які зможуть дати вичерпну інформацію про переваги і недоліки кожної моделі.

Озонатор побутовий

Цей прилад, який виробляє газ озон, робить повітря в приміщенні чистим і свіжим.

Озон (хімічна формула О3) може бути корисний тільки при незначних концентраціях, оскільки надає дезинфікуючу і дезодоруючу дію на повітряний простір в приміщенні. Цей прилад дуже корисний при епідемії грипу або при інших інфекційних епідемій, оскільки якісно знищує в повітрі і в воді патогенні мікроорганізми:

  • Віруси і бактерії.
  • Одноклітинні паразити.
  • Паразити грибкової природи.

Однак озон в великих кількостях токсичний — він відноситься до речовин першого класу небезпеки.

Перед покупкою такого приладу необхідно проконсультуватися з фахівцем: звичайно, післягрозовий чистий запах — це прекрасно, але надлишок озону може становити серйозну небезпеку.

Іонізатор повітря Мийка повітря

Мийка повітря

Що значить «помити повітря»? За своєю суттю, для цього процесу, який отримав в побуті назва «мийка повітря», використовують дещо модифікований і вдосконалені прилади для зволоження. Однак замість фільтра-випарника в цьому приладі використовується барабан з гідрофільними дисками. Барабан крутиться, диски опускаються в воду і намокають, вентилятор підсилює процес випаровування — повітряний простір зволожується і очищається. Крім того, вже з’явилися моделі повітроочисника з вбудованим іонізатором.

Купити очисник повітря — це відразу вирішити питання очищення і зволоження в будь-якому приміщенні, а значить, поліпшити середовище проживання для всієї родини.

Дуже важливо, що для такого приладу не потрібні додаткові змінні фільтри, підходить будь-яка вода, а догляд абсолютно нескладний.

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Меню